КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. Дзержинського, 47, 2-16-37
Калинівська міська рада
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
візитів сьогодні: 44
візитів всього: 342362
Діяльність міської ради в 2015 році

 

Про віднесення міста Калинівка

до категорії міст обласного значення

 

Депутати Калинівської міської ради на черговому засідання сесії ради 28 квітня 2015 року підтримали ініціативу міського голови Шамалюка А.В. щодо звернення до Вінницької обласної ради про порушення клопотання стосовно віднесення міста Калинівка до категорії міст обласного значення. Мета такого рішення - стимулювання соціального, економічного і культурного розвитку територіальної громади Калинівської міської ради, ефективне управління та вирішення спільних питань територіальної громади, покращення рівня життя мешканців. На пленарному засіданні 38 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання 24 червня 2015 року було вирішено звернутися до Верховної Ради України та підтримати Калинівську територіальну громаду для подальшого її розвитку.

 

Водопостачання та водовідведення

 

На виконання Програми по забезпеченню м. Калинівки якісною питною водою у відповідності з Законом України «Загальнодержавна Програма «Питна вода України на 2006-2020 роки» розпочато будівництво п’ятої скважини для господарсько - питного водопостачання по вул. Громова. На сьогодні у місті рахується уже чотири артезіанські скважини, які знаходяться по вул. Дзержинського, Промислова, Першутова, Довженка, які будуть комплексно підключені до мережі водопостачання для покращення та здешевлення питної води для мешканців Калинівки.

 

Дороги

 

У першому півріччі 2015 року проведено капітальний ремонт доріг: по вул. Нова, Космонавтів, 1 Травня, тротуару по вул. Леніна (від вул. Маяковського до заїзду на ВАТ «Калинівське РП «Агромаш»). Проведено поточний ремонт по місту з нанесенням дорожньої розмітки. Здійснено капітальний ремонт алеї по вул. Машинобудівників, розпочатого ще у 2014 році. Продовжено капітальний ремонт Будинку культури по вул. Леніна, 52, розпочатого ще у 2014 році з заміною вікон та капітальним ремонтом покрівлі.

Проводиться капітальний ремонт дороги по вул. Волинця.

 

 

 

Дошкільні навчальні заклади міста

 

Для утеплення дошкільних навчальних закладів та підготовки до зимового періоду проведена заміна 20 великих трьохсекційних вікон у ДНЗ № 1 та закуплено три пральні машини для заміни старої промислової, яка служила іще з моменту відкриття дошкільного закладу та потребувала великих енергетичних затрат. До кінця року планується 100% заміна усіх вікон дошкільних закладів № 1, 6, 7 міста Калинівка. Розпочато доутеплення та встановлення котла на твердому паливі у ДНЗ № 4 (район спиртзаводу).

Продовжено капітальний ремонт дошкільного навчального закладу по вул. Українська, 31, який планується відкрити восени 2015 року, в зв’язку з переповненням груп та зняття навантаження в існуючих дошкільних закладах міста.

  

 

 

 

  

   

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Якої позиції дотримуєтесь ви по відношенню до створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) в будинках міста?
це допоможе швидше вирішувати нагальні проблеми будинку (31 %)
це дасть можливість мешканцям відчути себе повноправними власниками будинку (13 %)
це додасть зайвих клопотів мешканцям будинку (37 %)
не маю нічого проти створення ОСББ, аби лише вирішення проблем не торкалось мене (3 %)
мені байдуже (13 %)