КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 червня 2018 року, п'ятниця, 19:56
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:203
візитів всього:568651
ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ

ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ

Липень 21. 2015

 

Документом, який підтверджує призначення громадянину пенсії, є пенсійне посвідчення (далі - посвідчення), що видається органом Пенсійного фонду України. До цього часу посвідчення мало вигляд книжки і заповнювалось інспектором вручну.

Для запобігання несанкціонованого тиражування та підроблення в зв’язку з відсутністю системи захисту, постановою Правління Пенсійного фонду України від 25 березня 2004 року №4-1 “Про Порядок обліку зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах” із змінами і доповненнями було затверджено зразок та опис бланка пенсійного посвідчення нового зразка. Разом з тим встановлено, що пенсійні посвідчення старого зразка дійсні на всій території України.

Пенсіонери  вже  майже 10 років отримують сучасний (має кілька ступенів захисту), зручний, зносостійкий документ, який за розмірами та оформленням нагадує свідоцтво про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

На лицьовій стороні посвідчення друкується номер особового рахунку пенсіонера, його прізвище, ім’я та по-батькові, дата і місце його народження, стать, відомості про вид пенсії і термін її дії. У відповідних полях бланку друкується фотографічне зображення пенсіонера. Сам бланк вкладено у запаяний конверт зі спеціальної захисної плівки.

Випуск пенсійних посвідчень нового зразка дозволив захистити права людини на конфіденційну інформацію, оскільки в них не вказується розмір пенсії. Посвідчення виготовляються безкоштовно, витрати на їх виготовлення взяв на себе Пенсійний фонд України.

Для одержання посвідчення нового зразка громадянину необхідно звернутися до районного управління Пенсійного фонду України за місцем проживання, надати кольорову фотографію (4 х 6) і заповнити спеціальну анкету. Державне підприємство “Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України” на підставі  відомостей, отриманих від підвідомчих управлінь, забезпечує виготовлення пенсійних посвідчень протягом місяця.

Посвідчення видається особисто пенсіонеру або іншій особі, яка представляє інтереси пенсіонера, на підставі нотаріально засвідченого доручення, а у разі, якщо пенсіонером є неповнолітня або недієздатна особа – опікуну, піклувальнику, батькам при пред’явленні паспорта та відповідних документів під підпис у журналі обліку пенсійних посвідчень.

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)