КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 квітня 2018 року, п'ятниця, 15:31
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:117
візитів всього:556012
Варшиця оновлюється

Минулої п’ятниці на Варшиці відбулась зустріч мешканців нашого мікрорайону з міським головою Шамалюком Анатолієм Васильовичем.

За кількістю присутніх, а їх було біля сорока чоловік, можна було зрозуміти наскільки актуальним є дане зібрання.

Міський голова коротко доповів присутнім, яку роботу було проведено на нашій території: прокладено асфальт по вулицях Тімірязєва, Кузнєчній, Нєкрасова; нещодавно дорогою між вулицями Боженка та Зарічної з’єдналася Шевченівка з Варшицею і люди цьому дуже раді. Також багато зроблено роботи на місцевому кладовищі, встановлено огорожу. За ініціативою громадської організації рибалок та допомогою міської влади було заглиблено ставок «Грабарка», розпочата робота над відновленням ще одного озера. Рибалки нашого мікрорайону дякували міському голові за таку увагу до їхнього колективу, адже це місце відпочинку багатьох дітей та дорослих.

Міський голова також окреслив перспективи розвитку нашої території та в цілому міста Калиніка. З його слів вже скоро розпочне роботу міське сміттєзвалище, розробляється і обговорюється маршрут та графік руху автобуса через Варшицю та Шевченівку. Анатолій Васильович також озвучив проблему забезпечення мешканців міста питною водою. На його думку тільки свердловинами можна вирішити це складне питання. В цьому напрямку вже ведеться велика робота, на сьогодні готові до експлуатації п’ять свердловин, на майбутнє їх має бути не менше десяти. Це треба вирішити як найкраще, адже рівень води в річці П. Буг з року в рік зменшується.

Не обійшлось і без різких запитань до міського голови. Люди вимагають вуличного освітлення, прокладання асфальту по вулицях П. Морозова, Степового та частин вулиць Тімірязєва, Підгорної.

Були також особисті запитання.

В цілому представник влади та присутні на зібранні знайшли порозуміння. На закінчення міський голова подякував всім присутнім за активну позицію і запросив з особистими запитаннями на прийом до приміщення міської ради.

 

П. Мороз      

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)