КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. Дзержинського, 47, 2-16-37
Калинівська міська рада
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 2
візитів сьогодні: 44
візитів всього: 342362

19 листопада 2015 року відбулась 1 сесія новообраної міської ради, скликана міською територіальною виборчою комісією відповідно до п.2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Кворум сесії забезпечили 26 депутатів міської ради із 26 новообраних.

Першу частину пленарного засідання провела голова міської територіальної виборчої комісії Лариса Моторна, яка поінформував про підсумки виборів депутатів Калинівської міської ради 7 скликання та Калинівського міського голови і визнання їх повноважень. Саме з цього часу розпочалися повноваження новообраного міського голови.

Як повідомила голова МВК, участь у виборах до міської ради брали дев’ять політичних сил, шість з яких: «Солідарність», «Наш край», «Батьківщина», «Свобода», Радикальна партія Олега Ляшка та «Народний контроль» подолали п’ятивідсотковий бар’єр і матимуть своїх депутатів у раді.

Присягу депутата на вірність інтересам виборців і територіальної громади зачитав Григорій Федонюк, після чого усі новообрані депутати міської ради скріпили текс присяги своїми підписами. Голова міської територіальної виборчої комісії Лариса Моторна вручила їм посвідчення депутата міської ради, а міський голова Анатолій Шамалюк вручив депутатські значки.

Голова МВК повідомила, що відповідно до результаті виборів міського голови найбільшу кількість голосів виборців набрав Анатолій Шамалюк, який займав посаду міського голови в попередньому, шостому скликанні. Перед тим, як розпочати розгляд питань, винесених на порядок денний, новообраний голова урочисто склав присягу на вірність інтересам об’єднаної територіальної громади і пообіцяв працювати заради добробуту міста, інтересів кожного його жителя для розбудови Української держави.

Міського голову з перемогою на виборах та вступом на посаду привітали голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк та депутат обласної ради Валерій Якимець.

 

 

 

 

 

 

Таємним голосуванням секретарем ради обрано Ларису Кудін. Депутати затвердили на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Олександра Щьова, та підтримали пропозицію міського голови щодо затвердження на посаду заступника голови з питань економіки та бухгалтерського обліку Валентини Гордійчук.

Минулі вибори були першими в Калинівській об’єднаній територіальній громаді, адже Калинівська міська та Дружелюбівська сільська рада добровільно об’єдналися. І на першій сесії депутати розглянули ряд пов’язаних з цим питань. Так, ухвалено рішення про припинення діяльності Дружелюбівської сільської ради, обов’язки старости Дружелюбівської громади покладено на колишнього сільського голову Інгу Притуляк, а також створено робочу групу з розробки Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

Депутати ухвалили рішення про утворення 5-ти постійних комісій міської ради 7 скликання, затвердили їх кількісний та персональний склад, обрали голів постійних комісій.

Підсумовуючи роботу першого пленарного засідання ради, міський голова закликав депутатський корпус до дієвого пошуку консолідації в роботі місцевих обранців, в основі якої єдність думок і переконань, принциповість у поглядах, що спрямовані на розвиток міста та добробут кожного калинівчанина.

На завершення сесії міський голова Анатолій Шамалюк повідомив про те, що наступне засідання сесії міської ради відбудеться 3 грудня 2015 року.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Якої позиції дотримуєтесь ви по відношенню до створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) в будинках міста?
це допоможе швидше вирішувати нагальні проблеми будинку (31 %)
це дасть можливість мешканцям відчути себе повноправними власниками будинку (13 %)
це додасть зайвих клопотів мешканцям будинку (37 %)
не маю нічого проти створення ОСББ, аби лише вирішення проблем не торкалось мене (3 %)
мені байдуже (13 %)