КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 лютого 2018 року, четвер, 04:40
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:44
візитів всього:545329

 З реформуванням місцевого самоврядування та впровадженням адміністративно-територіальної реформи громадам надано більш розширені повноваження по розпорядженню власними ресурсами та майном, але разом з тим покладено і більшу відповідальність щодо прийняття рішень в сфері місцевого розвитку та забезпечення населення гідними умовами життя.

Базовою послугою для нормальної життєдіяльності людини є доступ до якісної питної води, проте, щоб обрати найбільш оптимальне економічно обґрунтоване рішення необхідно ще на етапі планування комплексно підійти до розв’язання цієї проблеми: виявити природні, соціально-демографічні, економічні та інституційні можливості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, реалізовуючи проект із централізованим водопостачанням та підтримкою у належному стані джерела питної води, що і було зроблено робочою групою по реалізації проекту.

У кінці 2015 та на протязі 2016 року Калинівська міська рада та Дружелюбівська територіальна громада, яка ввійшла до складу Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, спільно із проектом “Підтримка децентралізації в Україні" (DESPRO) розробили Програму з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області, затверджену рішенням 9-тої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 18.04.2016 р. № 95, головною метою якої є забезпечити доступ населення Калинівської ОТГ до якісної питної води та водовідведення шляхом будівництва нових мереж та реконструкції існуючої системи водоканалізаційного господарства.

 DESPRO на даному етапі співпрацює лише з об’єднаними громадами, надавши цільову безповоротну допомогу на будівництво водогону в с. Дружелюбівка у сумі 1 000 000 грн. Обов’язковою умовою є співфінансування проекту, з яких 1 000 000 грн. на будівництво водогону уже виділила Калинівська міська рада згідно рішення № 97 10 сесії 7-го скликання від 19.05.2016 року і 500 000 грн. - кошти населення (уже зібрано 250 000 грн.).

Даний проект поділено на дві черги будівництва. До першої черги входять вулиці Центральна,  Слобода,  Садова, Руданського, частково вул. Польова та Миру. До другої черги будівництва водогону входять вулиці Зарічна, Вишнева, Шевченка, Абрикосова, 1-го Травня, Л. Українки, Пушкіна, частково вул. Слобода, Польова, Миру. Загальна протяжність будівництва водогону складає  13 910 м.

По першій черзі вже розроблена проектно-кошторисна документація, проведена експертиза, вибрано на конкурсній основі підрядника, який найближчим часом приступить до виконання робіт.

Отже, мешканці вулиць першої черги будівництва водогону в с. Дружелюбівка на протязі 3-4 місяців зможуть підключитися до центрального водогону.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (41 %)
Ні (58 %)
Інше (0 %)