КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
13 грудня 2017 року, середа, 01:29
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:14
візитів всього:532913

 ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Калинівська міська рада запрошують представників громадських організацій, органів влади, вищих навчальних закладів, ЗМІ, ІТ-спеціалістів та окремих громадських активістів взяти участь у семінарі «Використання інструментів електронної демократії на місцевому рівні», що відбудеться 13 вересня 2016 р. м. Калинівка.

Тематика семінару: вступна частина (теорія електронної демократії), можливість використання вже впроваджених інструментів електронної демократії на місцевому рівні, їх поширення та створення нових. Окрему увагу буде надано використанню електронних петицій, відкритих даних та «партисипаційного» бюджету.

Запрошений тренер - Корнієнко Валерій Олександрович, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри суспільно-політичних наук Вінницького національного технічного університету, академік Української Академії політичних наук.

Семінар відбудеться 13 вересня 2016 р. з 14:00 до 16:00 в приміщенні Калинівської міської ради за адресою: вул. В. Нестерчука, 47, м. Калинівка, Вінницька обл.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером (04333)2-38-09

 або ел. адресою sekretar-kl@ukr.net . Контактна особа –  Фесюк Маріна Сергіївна.

Якщо виявили бажання прийняти участь у семінарі, вам потрібно зареєструватись у Калинівській міській раді у контактної особи або на сайті із позначкою «для Фесюк Маріни - семінар».

Захід організовано у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності та участі громадян» та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Якої позиції дотримуєтесь ви по відношенню до створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) в будинках міста?
це допоможе швидше вирішувати нагальні проблеми будинку (33 %)
це дасть можливість мешканцям відчути себе повноправними власниками будинку (12 %)
це додасть зайвих клопотів мешканцям будинку (37 %)
не маю нічого проти створення ОСББ, аби лише вирішення проблем не торкалось мене (3 %)
мені байдуже (12 %)