КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 лютого 2018 року, четвер, 04:33
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:44
візитів всього:545329

 ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Калинівська міська рада запрошують представників громадських організацій, органів влади, вищих навчальних закладів, ЗМІ, ІТ-спеціалістів та окремих громадських активістів взяти участь у семінарі «Використання інструментів електронної демократії на місцевому рівні», що відбудеться 13 вересня 2016 р. м. Калинівка.

Тематика семінару: вступна частина (теорія електронної демократії), можливість використання вже впроваджених інструментів електронної демократії на місцевому рівні, їх поширення та створення нових. Окрему увагу буде надано використанню електронних петицій, відкритих даних та «партисипаційного» бюджету.

Запрошений тренер - Корнієнко Валерій Олександрович, кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри суспільно-політичних наук Вінницького національного технічного університету, академік Української Академії політичних наук.

Семінар відбудеться 13 вересня 2016 р. з 14:00 до 16:00 в приміщенні Калинівської міської ради за адресою: вул. В. Нестерчука, 47, м. Калинівка, Вінницька обл.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером (04333)2-38-09

 або ел. адресою sekretar-kl@ukr.net . Контактна особа –  Фесюк Маріна Сергіївна.

Якщо виявили бажання прийняти участь у семінарі, вам потрібно зареєструватись у Калинівській міській раді у контактної особи або на сайті із позначкою «для Фесюк Маріни - семінар».

Захід організовано у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності та участі громадян» та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (41 %)
Ні (58 %)
Інше (0 %)