КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 квітня 2018 року, п'ятниця, 15:18
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:113
візитів всього:556008

 Відчуваючи постійну відповідальність за підростаюче покоління, Калинівська міська рада щороку  вирішує  комплекс проблемних питань для забезпечення гідного рівня розвитку дітей нашого міста.

 У період з 2011р. по 2015р. у дошкільному навчальному закладі, що розташований за адресою: вулиця В Нестерчука,7, було реалізовано ряд енергоефективних заходів: у 2011 році встановлено  енергозберігаючі  металопластикові вікна, здійснено капітальний ремонт та утеплення дитячих роздягалень дитсадка; у 2013 році утеплено фасад першої частини приміщення установи; у 2014 році перекрито  та утеплено дах.

Міська рада, громадська організація «Малятко – калинівчатко», батьківський комітет та педагогічний колектив дитсадка згуртувались для подолання проблеми щодо створення комфортних умов перебування дітей в дитсадку в холодну пору року. Тому в травні 2016 р. міська рада взяла участь в 13-му обласному конкурсі  проектів розвитку територіальних громад та вийшла переможцем з проектом «Альтернативне опалення ДНЗ № 4 м. Калинівки». Метою конкурсу був відбір проектів розвитку територіальних громад, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України, а також інших джерел, не заборонених законодавством, спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Основний напрямок, за якими розроблявся проект був:

-         розробка та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження.

Проект передбачає придбання нового  твердопаливного котла, який буде встановлено восени поточного року, та капітальний ремонт опалювальної системи.

На реалізацію проекту виділено:

·         кошти фонду конкурсу 87057грн. – 42,7%;

·         кошти Калинівської міської ради – 114700грн. – 56,3%;

·         кошти Громадсько організації  «Малятко – калинівчатко» – 2040 грн. – 1%.

Партнером по реалізації проекту виступив також батьківський комітет  та педагогічний колектив ДНЗ №4.

 

 

 

 

Отже, перемога у 13-му обласному конкурсі розвитку територіальних громад дала можливість перейти до останнього етапу по енергозбереженню у дитячому дошкільному закладі, що є підтвердженням турботи про підростаюче покоління нашої громади.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)