КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 лютого 2018 року, четвер, 04:42
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:44
візитів всього:545329

 КОНСУЛЬТАЦІЯ та ДИСКУСІЯ

на тему: «Напрямки розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, які прописані в документі Стратегії (додаток на сайті Калинівської міської ради)»

Продовжуючи проект Фонду Менеджерських Ініціатив «Українська адміністрація майбутнього», в рамках якої Калинівська міська об’єднана територіальна громада за кошти Міністерства Закордонних Справ Польщі та Канади розробляла разом з експертами Фонду Стратегію Розвитку, запрошуємо Вас до участі в дискусії на вищевказану тему.

Запрошений тренер – Кшиштоф Лонтка, головний експерт управління неінвестиційних проектів адміністрації міста Люблін (Польща) та його команда.

Семінар відбудеться 24 жовтня 2016 р. з 10:00 до 15:00 в приміщенні Калинівського районного будинку культури (2-й поверх, обрядовий зал).

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером (04333)2-38-09

 або ел. адресою sekretar-kl@ukr.net . Контактна особа –  Фесюк Маріна Сергіївна.

Якщо виявили бажання прийняти участь у дискусіїі, вам потрібно зареєструватись у Калинівській міській раді у контактної особи або на сайті із позначкою «для Фесюк Маріни - дискусія».

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії спів фінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

 

data/files/Стратегія-розвитку_Калинівка.rar

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (41 %)
Ні (58 %)
Інше (0 %)