КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 квітня 2018 року, п'ятниця, 09:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:57
візитів всього:555967

Всі ми любимо, і щороку з нетерпінням чекаємо свята Святого Миколая. Але далеко не всі знають, чому ж так прославився Святий Миколай і чому його зарахували до ряду святих і нарекли Чудотворцем.

  Існує чимало легенд про добрі справи Миколая. Він допомагав бідним городянам, залишаючись непоміченим і дивуючи все місто. Він приносив у будинки іграшки та теплі речі для дітей, ліки для хворих. А, найголовніше, робив це все не для слави, а таємно і від усієї душі. Одного разу вночі люди захотіли вистежити того, хто ж так всім допомагає, і були вражені, що ним виявився молодий Миколай.

Після цього місцеві жителі обрали його своїм єпископом. Після смерті єпископа в місті почали відбуватися чудеса: хворі, які приходили до його могили, зцілялися, а образ Миколая захищав людей у далеких подорожах і життєвих негараздах. Миколая Чудотворця вважають найбільш близьким до Бога святим, посередником між Богом і людьми.

День святого Миколая - бажане свято для дітей. У переддень його діти згадують всі свої добрі та злі вчинки і зважують, яких більше. Ввічливі і чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні - різочку.

Цього понеділка, 19 грудня, від імені міського голови Шамалюка А.В. були вручені продуктові набори та солодощі дітям загиблих учасників АТО Катричу І.В. та Ліпському Ю.В., дітям сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та багатодітній родині, яка має двох всиновлених діток.

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)