КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 квітня 2018 року, п'ятниця, 15:19
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:113
візитів всього:556008

 Конкурс дитячого малюнку «Як я бачу свою громаду»

Конкурс дитячого малюнку на тему майбутнього своєї громади

В рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року» оголошується конкурс дитячого малюнку на тему «Як я бачу свою громаду» серед школярів Калинівської громади.

Юним учасникам пропонується зобразити своє бачення життя у громаді, яка розвивається. Малюнки мають бути виконані на папері розміром А-4 та містити контактну інформацію про автора на звороті. Роботи необхідно передати до адміністрації школи.

Останній день отримання малюнків – 23січня 2017 року.

Просимо зауважити, що за умовами конкурсу, малюнки, які надійдуть після 23 січня 2017 року, а також малюнки, які не містять контактної інформації автора, не будуть брати участь у конкурсі!

 

Загальна інформація про конкурс

Конкурс проводиться в рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року»таздійснюється Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» у партнерстві з Калинівською міською радою. Конкурс проводиться серед школярів Калинівської громади.

Хто може брати участь у конкурсі

Для того, щоб взяти участь у конкурсі:

* Ти маєш бути учнем однієї зі шкілна території Калинівської громади;

* Ти маєш представити малюнок, який відображає твоє бачення бажаного майбутнього для Калинівської об’єднаної громади, на аркуші паперу А4;

* Якщо бажаєш, ти можеш написати на своєму малюнку його назву;

* На іншій стороні малюнку ти маєш написати своє ім’я та прізвище, свій вік, контактний номер телефону, а також свій клас, адресу та назву своєї школи. Малюнки, які не містять контактної інформації про автора, розглядатись не будуть!

* Ти маєш передати свій малюнок доадміністрації школи.

Малюнки, які надійдуть на конкурс після 23січня 2017 року, розглядатись не будуть!

* Сюжети малюнків можуть бути різноманітними, проте в межах визначеної тематики, та виконані в довільній техніці.

Авторів 6-ти найкращих малюнків буде нагороджено призами. Переможцям від кожноїшколи будуть вручені цінні призи (загальний бюджет конкурсу – орієнтовно 3000 грн.).

За додатковою інформацією щодо конкурсу звертайтесь за телефоном 2-38-09 та електронною поштою:sekretar-kl@ukr.net

 Оголошення результатів – не пізніше 30 січня 2017 року.


 

 

Правила конкурсу

Стаття 1 – В рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року»проводиться конкурс дитячого малюнку на тему «Як я бачу свою громаду». У рамках цього конкурсу дітям буде запропоновано виразити своє бачення розвитку громади, в якій вони живуть. Участь дітей у цьому конкурсі буде свідчити про залучення дітей до формування спільного бачення розвитку громади через дитячу творчості.

Стаття 2 – В конкурсі можуть брати участь діти, які постійно проживають та відвідують школу на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

Стаття 3 – Учасникам пропонується виразити своє бачення щодо питання життя у своїй громаді за допомогою малюнка, який буде супроводжуватись, за необхідності, відповідним написом.

Стаття 4 – Малюнок має бути виконаний на аркуші максимального розміру А4 та лише на одній стороні аркуша.

Стаття 5 – Напис, який відноситься до малюнку, повинен мати не більше 5 рядків та повинен розміщуватись на тій же стороні аркуша, що і малюнок.

Стаття 6 – Ім’я, прізвище та вік дитини, а також її клас і адреса школи вказуються на зворотній стороні малюнку.

Стаття 7 – Малюнки приймаються для участі в конкурсі до 23січня 2017 року. Роботи повинні передаватись до адміністрації школи, яка через Калинівську міську раду передає їх до журі конкурсу.

 

Стаття 8 – Журі, яке складається зчленів та учасників робочої групи з розробки Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, проводить оцінку наданих робіт та визначає переможців.

 

Стаття 9 – Критерії оцінювання конкурсних робіт:

а)     відображення теми конкурсу, оригінальність, образність роботи;

б)     творчий підхід до виконання роботи, розвинена художня уява;

в)     майстерність та якість виготовлення робіт;

г)      охайність виконання конкурсної роботи.

 

Стаття 10 – Переможцям конкурсу будутьвручені цінні призи.

Стаття 11 – Роботи лауреатів увійдуть до макету стратегії, яка буде розглядатись на сесії міської ради.

Стаття 12 – Учасники розуміють, що авторське право на малюнки залишається за ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Стаття 13 – Усі надіслані малюнки залишаються у розпорядженні ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». Учасники конкурсу не мають права вимагати повернення своїх робіт.

Стаття 14 – ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» не несе відповідальність у випадку зміни умов конкурсу або ж його скасування в результаті дій обставин непереборної сили.

Стаття 15 – Представлення роботи на конкурс передбачає прийняття учасником всіх умов конкурсу. Претензії відносно процедури проведення конкурсу або його результатів не розглядатимуться. Рішення журі є остаточним.

Стаття 16 – Правила участі в конкурсі будуть надані усім школам чи дітям, що беруть участь в ньому.

Стаття 17 – Організатори конкурсу залишають за собою право змінювати Правила про конкурс з метоюзабезпечення найбільш ефективного проведення конкурсу.

  

Малюнки переможців конкурсу можна буде побачити на сайті ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» –http://www.pard.org.ua/

 

Щиро бажаємо всім творчих успіхів та перемог!

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)