КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
24 лютого 2018 року, субота, 01:57
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:13
візитів всього:545795
В рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2025 року» серед представників громади (юридичних та фізичних осіб) оголошується збір пропозицій щодо ідей проектів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії.

 

 

 

Якщо Ви маєте власну ідею, яка б в перспективі мала бути реалізована в громаді та відповідає сформованим робочою групою стратегічним та операційним цілям Стратегії (структура цілей стратегії додається), запропонуйте її до реалізації шляхом заповнення проектної пропозиції за формою (додається).

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Проектні ідеї повинні бути направлені на реалізацію однієї із стратегічних цілей та конкретного завдання операційних цілей, визначених у їх рамках.

4. Термін реалізації проектів – від 1 до 3 років.

5. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 20 лютого 2017 року.

Ідеї проектів будуть відібрані, проаналізовані та пріоритезовані представниками Робочої групи з розробки Стратегії розвитку. Заповнені форми надсилайте на e-mail: v.zhygadlo@pard.org.ua з поміткою «Ідея до реалізації Стратегії».

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку своєї громади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати

 ідею(-ї) проекту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

 У разі виникнення питань щодо заповнення форми пропозиції ідеї проекту – звертайтесь до спеціаліста з підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Калинівської міської ради (Фесюк Маріна Сергіївна) або за тел. 2-38-09.

data/files/Структура цілей стратегії.docx

data/files/Форма пропозиції ідеї проекту.docx

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (41 %)
Ні (58 %)
Інше (0 %)