КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
19 вересня 2018 року, середа, 03:20
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:11
візитів всього:587332

 Не зважаючи на те, що з кожним роком від нас все далі події Великої Вітчизняної війни, з глибокою повагою хочеться згадати всіх тих, хто захистив Батьківщину від німецько-фашистських загарбників. А ще кожному приділити увагу, вшанувати особисто, висловлюючи вдячність за ратні подвиги, сумлінну працю в мирні часи, за те, що вже 72  роки вони залишаються честю, совістю, гордістю прийдешніх поколінь.

З візитами до ветеранів,  які подарували 1945-го не тільки українському народові, а й усьому людству довгоочікувану Перемогу у кривавій Другій світовій війні завітав особисто міський голова Анатолій Шамалюк, заступник міського голови Олександр Щьов, голова ради ветеранів Валерій Захарчук.  В день святкування 72-ої річниці перемоги над нацизмом міський голова вручив ветеранам подарунки та квіти та привітав їх зі святом, побажав добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди.  Подякував за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років зуміли зберегти чистоту душі та помислів.. Ветерани  - живі свідки війни, є неоцінимим прикладом мужності і героїзму для молодого покоління, зразком життєвої стійкості, сили духу і любові до рідної землі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)