КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 листопада 2018 року, четвер, 07:07
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:44
візитів всього:600246
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у липні 2017 року:

17.07.2017р. Спільне засідання:

10-00 год. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

1. Про встановлення надбавки та премій заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства на 2017 рік.

2. Про затвердження КП «Житловик» м. Калинівка тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

3. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Житловик» м. Калинівка.

4. Про участь Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у конкурсному відборі інвестиційних проектів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

5. Про внесення доповнень до завдання 1.1. додатку 1 «Програми з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області на 2016-2019 рр.»

6. Про внесення доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

7. Про внесення змін та доповнень до Додатку № 1.1 Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до додатку 1.1. Програми розвитку культури, фізичної культури і спорту населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на період 2016-2021 роки про Заходи та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році.

9. Про внесення доповнень до р.VI додатку до Програми розвитку фізичної культури і спорту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

10. Про внесення змін та доповнень в Додаток 1 Комплексної оборонно - правоохоронної програми Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

11. Про внесення доповнень в Розділ III Завдання 1 Міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2019 рр.

12. Про внесення доповнень до Порядку призначення та виплати цільової грошової   допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю.

13. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

14. Про встановлення ставки земельного податку на території населених пунктів Калинівської територіальної громади за земельні ділянки, які відносяться до земель залізничного транспорту на 2018 рік.

15. Про розгляд звернень депутатів міської ради 7-го скликання Благодьора М.Г., Павлюка В.С., Фалатюка В.І. щодо необхідності будівництва набережної та паркової зони в м. Калинівка.

16. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчого комітету.

17. Про введення деяких посад в штатний розпис комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка».

18. Про надання дозволу на передачу майна на баланс Калинівської центральної районної лікарні.

19. Про прийняття майна у комунальну власність Калинівської міської об’єднаної територіальної громади та передачу на баланс КЗ «Калинівський МЦПМСД».

20.Про введення ставок асистентів.

21.Про введення штатної одиниці в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Дружелюбівка помічника кухаря.

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)