КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 листопада 2018 року, четвер, 07:09
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:44
візитів всього:600246
Порядок денний 27-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 21 вересня 2017 року

 1. Про стан готовності закладів освіти територіальної громади до нового навчального року.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2017 року.

3. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

4. Про передачу робочого проекту «Будівництво площадок для роздільного збору твердих побутових відходів на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області».

5. Про внесення доповнень до Додатку 1 Програми з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області на 2016-2019 рр.

6. Про внесення доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

7. Про внесення змін та доповнень до Додатку № 1.1 Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки.

8. Про внесення змін до складу постійно діючих комісій виконавчого комітету Калинівської міської ради 7-го скликання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

9. Про участь в конкурсі «Успішне самоврядування Вінниччини».

10. Про затвердження плану розгортання мережі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів на 2016 – 2017 навчальний рік.

11. Про введення 0,5 ставки асистента вчителя у ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 м. Калинівки.

12. Про регулювання земельних відносин:

12.1. Про внесення змін до деяких рішень міської ради.

12.2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

12.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

12.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

12.5. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

12.6. Про розгляд заяви гр. Медяної Н.М. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки.

12.7. Про продовження та припинення права постійного користування землею та дії договорів оренди земельних ділянок.

12.8. Про затвердження протоколів та рішень постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради.

13. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчого комітету.

14. Про внесення доповнень та змін до Положення про юридичний відділ Калинівської міської ради.

15. Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг.

16. Про внесення змін до Правил благоустрою населених пунктів територіальної громади Калинівської міської ради.

17. Про введення в штатний розпис Комунального закладу «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» посади опалювача.

18. Про надання дозволу Комунальному закладу «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на списання автомобіля швидкої медичної допомоги та бензину марки А-92.

19. Про надання дозволу відділу освіти Калинівської міської ради на списання та демонтаж будівлі їдальні загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 м. Калинівка.

20. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

21. Про прийняття у комунальну власність Калинівської міської об’єднаної територіальної громади мережі водогону по вул. Тімірязєва у м. Калинівка.

22. Про надання дозволу ПП «Калинівка РайДрукСервіс» на переукладення договору оренди приміщення за адресою вул. Незалежності, 52 в м. Калинівка.

23. Різне.

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)