КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 листопада 2018 року, четвер, 07:07
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:44
візитів всього:600246
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у листопаді 2017 року:

17.11.2017р. Спільне засідання:

14-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісії – Богданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісії – Павлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

Порядок денний засідання постійних комісій:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року.

2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

3. Про внесення змін до додатку 2 рішення № 43 20-ої (позачергової) сесії міської ради 7-го скликання від 16.02.2017р. «Про затвердження Порядку та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів районного та обласного рівнів на 2017 – 2019 роки».

4. Про внесення змін до складу постійно діючих комісій виконавчого комітету Калинівської міської ради 7-го скликання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Про внесення змін та доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

6. Про затвердження Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (зі змінами).

7. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» (нова редакція).

8. Про внесення змін до рішення №141 5-ої сесії міської ради 6-го скликання від 24.03.2011р. «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів територіальної громади Калинівської міської ради».

9. Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП «Благоустрій міста Калинівка».

10. Про надання КЗ «Калинівський МЦПМСД» дозволу на передачу в оренду приміщення в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Калинівка.

11. Про створення комунального підприємства «Калинівське міське проектне підприємство».

12. Про консервацію об’єкта будівництва «Сміттєсортувальна станція на території полігону твердих побутових відходів за межами м. Калинівка, Вінницької області (поблизу автодороги «Стара Гута-Калинівка-Турбів»)».

 

20.11.2017р. 14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісії – Сопін А.М.)

Порядок денний засідання постійної комісії:

1. Про внесення змін до рішення №141 5-ої сесії міської ради 6-го скликання від 24.03.2011р. «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів територіальної громади Калинівської міської ради».

2. Про встановлення тарифів на ритуальні послуги КП «Благоустрій міста Калинівка».

3. Про регулювання земельних відносин:

3.1. Про внесення змін до деяких рішень міської ради.

3.2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

3.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

3.3.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

3.3.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх в тимчасове сервітутне користування.

3.3.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх в оренду

. 3.4. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

3.5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність.

3.6. Про продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок.

3.7. Про затвердження протоколів та рішень постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради.

3.8. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді у гр. Чекіни Н.В.

3.9. Розгляд заяв, що не ввійшли в проекти рішень.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)