КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:57
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:653400
Порядок денний 36-ої сесії Калинівської міської ради 7-го скликання 15 березня 2018 року

1. Про проведення профілактичної роботи по усуненню злочинності та правопорушень серед неповнолітніх на території Калинівської об’єднаної територіальної громади.

2. Про стан житлово-комунального господарства міста.

3. Про внесення доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

4. Про внесення змін та доповнень до міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2019 рр.

5. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

6. Про внесення змін та доповнень до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.

7. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчого комітету.

8. Про дострокове припинення повноважень депутата Калинівської міської ради            7-го скликання Коваленко Я.В.

9. Про участь Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

10. Про внесення доповнень до Положення про цільовий фонд.

11. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

12. Про надання допомоги у вигляді одноразових грошових адресних виплат громадянам Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, постраждалим від надзвичайної ситуації, що склалася 26-27 вересня 2017 року на території, пов’язаною з пожежею та вибухами на 48 арсеналі Міністерства Оборони України (склади боєприпасів військової частини А 1119).

13. Про внесення змін в додаток 16 Програми розвитку охорони здоров’я Калинівської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

14. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

15. Про регулювання земельних відносин:

15.1. Про внесення змін до власних рішень та рішень виконавчого комітету.

15.2. Про скасування власних рішень.

15.3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

15.3.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

15.3.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у постійне користування.

15.3.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок в натурі (на місцевості).

15.4. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

15.5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність.

15.6. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшої її приватизації шляхом викупу.

15.7. Про припинення та продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

15.8. Про затвердження протоколів та рішень постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради.

15.9. Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо надання повноважень розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Калинівської міської ОТГ до моменту передачі їх у комунальну власність.

16. Про затвердження Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (зі змінами).

17. Про затвердження Порядку організації громадських слухань Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

18. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву Калинівської міської ради.

19. Про затвердження структури та загальної чисельності фінансового управління Калинівської міської ради.

20. Про затвердження Статуту дошкільного закладу № 3 м. Калинівки (нова редакція).

21. Про припинення шляхом перетворення (реорганізації) комунального закладу «Калинівський міський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне підприємство.

22. Про введення деяких посад в штатний розпис комунального закладу «Калинівський міський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

23. Про прийняття у комунальну власність Калинівської міської об’єднаної територіальної громади пам’ятника учасникам бойових дій, які загинули в Афганістані

24. Про надання дозволу професійно-технічному училищу № 21 м. Калинівки на оренду комунального майна, нежитлового приміщення Будинку культури по вул. Незалежності, 52 в м. Калинівка.

25. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянку відділу освіти Калинівської міської ради.

26. Різне:

 

26.1. На виконання усного запиту депутатів міської ради 7-го скликання від 15.02.2018р. щодо надання інформації про закупівлю продуктів харчування для ДНЗ та ЗОШ територіальної громади.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)