КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:51
візитів всього:653399
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у березні 2018 року:

13.03.2018р.

14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.)

 

Порядок денний

засідання постійної комісії:

1. Про регулювання земельних відносин:

1.1. Про внесення змін до власних рішень та рішень виконавчого комітету.

1.2. Про скасування власних рішень.

1.3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

1.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

1.3.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність.

1.3.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у постійне користування.

1.3.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок в натурі (на місцевості).

1.4. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

1.5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність.

1.6. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для подальшої її приватизації шляхом викупу.

1.7. Про припинення та продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

1.8. Про затвердження протоколів та рішень постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради.

1.9. Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо надання повноважень розпорядження землями державної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Калинівської міської ОТГ до моменту передачі їх у комунальну власність.

2. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянку відділу освіти Калинівської міської ради.

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)