КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:57
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:653400
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у березні 2018 року:

 13.03.2018р. Спільне засідання:

09-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

засідання постійних комісій:

1. Про внесення доповнень до рішень 17-ої (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7-го скликання від 09.12.2016р. № 285 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» та № 286 «Про затвердження Програми розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки».

2. Про внесення змін та доповнень до міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2019 рр.

3. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.

5. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Калинівської міської ради та її виконавчого комітету.

6. Про дострокове припинення повноважень депутата Калинівської міської ради 7-го скликання Коваленко Я.В.

7. Про участь Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

8. Про внесення доповнень до Положення про цільовий фонд.

9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

10. Про надання допомоги у вигляді одноразових грошових адресних виплат громадянам Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, постраждалим від надзвичайної ситуації, що склалася 26-27 вересня 2017 року на території, пов’язаною з пожежею та вибухами на 48 арсеналі Міністерства Оборони України (склади боєприпасів військової частини А 1119).

11. Про внесення змін в додаток 16 Програми розвитку охорони здоров’я Калинівської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

12. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

13. Про затвердження Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (зі змінами).

14. Про затвердження Порядку організації громадських слухань Калинівської міської об’єднаної територіальної громади.

15. Про затвердження Порядку формування кадрового резерву Калинівської міської ради.

16. Про затвердження структури та загальної чисельності фінансового управління Калинівської міської ради.

17. Про затвердження Статуту дошкільного закладу № 3 м. Калинівки (нова редакція).

18. Про припинення шляхом перетворення (реорганізації) комунального закладу «Калинівський міський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне підприємство.

19. Про введення деяких посад в штатний розпис комунального закладу «Калинівський міський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

20. Про прийняття у комунальну власність Калинівської міської об’єднаної територіальної громади пам’ятника учасникам бойових дій, які загинули в Афганістані

21. Про надання дозволу професійно-технічному училищу № 21 м. Калинівки на оренду комунального майна, нежитлового приміщення Будинку культури по вул. Незалежності, 52 в м. Калинівка.

22. Різне:

22.1. На виконання усного запиту депутатів міської ради 7-го скликання від 15.02.2018р. щодо надання інформації про закупівлю продуктів харчування для ДНЗ та ЗОШ територіальної громади.

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)