КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:32
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:77
візитів всього:647678
Відкриття Центру надання адміністративних послуг Калинівської ОТГ

 

У вівторок, 20го березня 2018 року, було урочисто відкрито «Центр надання адміністративних послуг» в місті Калинівка. Завдяки цій події,  більше 60 тис осіб, можуть без проблем отримати необхідні послуги в комфортному приміщенні.

Місцевим жителям тепер будуть доступні нотаріальні, соціальні та земельні послуги, також є можливість  зареєструватись або знятись з реєстрації, доступні  послуги реєстрації нерухомості та бізнесу.

Можна безпроблемно змінити паспорт громадянина України на айді, ще отримати закордонний.

Не дивлячись на те, що сьогодні відбулось відкриття, висококваліфіковані працівники центру  вже надають свої послуги для відвідувачів.

Мешканка міста з радістю дала коментар з приводу цього:

  

 

 

 

«Ця подія набагато полегшить отримання необхідних документів, адже раніше для цієї процедури, потрібна була велика затрата власного часу та сил. Але з появою ЦНАП,  черги зменшаться, і це приносить велику радість».

 

  

 

Учасниками заходу стали представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, програми «U-LEAD з Європою»,  Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради, Калинівської  районної державної адміністрації, Калинівської об’єднаної територіальної громади, а також представник народного депутата України – Юрчишина  Петра Васильовича.

З привітальним словом завернувся перший заступник голови Вінницької ОДА  Андрій Гижко, і зауважив:  «Відкриття центру надання адміністративних послуг -  це можливість відчути реформу в дії. Питання надання адміністративних послуг є не просто питання владних повноважень. Завдяки відкриттю ЦНАП, мешканці Калинівської об’єднаної територіальної громади та району матимуть змогу оцінити наскільки влада є сервісним органом і в якій мірі влада спроможна надавати послуги населенню».

До слова також був запрошений Гаврилюк Володимир Олександрович – голова Калинівської  РДА: « Наші люди мають право на отримання  послуг  в комфортних умовах, не витрачати час на біганину по кабінетах, а використати його на ефективне своїх вирішення питань. Тому коли Програма  «U-LEAD з Європою»,  запропонувала створити такий центр, ми з радістю погодились»

 

Калинівський ЦНАП став одним із взірців ефективної співпраці громади та міжнародної донорської програми. Адже до створення центру долучились українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою», які надали допомогу в інституційному створенні ЦНАП, реконструкції інтер’єру приміщення, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

Сусанна Делланс, керівник початкової фази з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» розповіла: «Надання якісних та доступних для громадян адмінпослуг – це одне з основних завдань влади на місцях. Створення спільних ЦНАП є чудовою практикою, яка дозволяє об’єднати ресурси і зусилля для забезпечення широкого переліку якісних послуг та значно скоротити витрати коштів платників податків. Ми дуже раді, що Калинівській громаді спільно з владою району вдалося реалізувати цей проект».

  

Також, до присутніх звернувся Анатолій Шамалюк, голова Калинівської ОТГ«Я вдячний експертам Програми «U-LEAD з Європою» за підтримку та вклад в розвиток нашої громади. Завдяки новому ЦНАП якісні адміністративні послуги стануть ще більш доступними для мешканців нашої громади і всього району. Я впевнений, що ми продемонструємо чудовий результат і зможемо поділитися з іншими громадами досвідом створення та функціонування спільного з районом ЦНАП».

 

 

В міськрайонному ЦНАП , створено 15 робочих місць. Всі спеціалісти пройшли навчальні тренінги для підвищення кваліфікації, які спеціально розроблено в рамках програми «U-LEAD з Європою», і отримали сертифікати, котрі вручали гості заходу.

 

 

Нагадаємо, що в рамках початкової фази з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України. Найкращі практики, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в пілотних громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках фази впровадження. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)