КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:31
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:77
візитів всього:647678
"Урок мужності" у військовій частині 3028 для школярів Калинівської ОТГ

     День почався біля пам’ятника загиблим бійцям, які віддали своє життя, захищаючи Україну в зоні АТО. Учні та учителі поклали квіти та вшанували героїв хвилиною мовчання.

Юні школярі з захопленням слухали  заступника командира, підполковника Волоха Олександра Вікторовича, який розповів про мужність нацгвардійців під час виконання ними свого військового обов’язку на Сході нашої держави, також присутніх ознайомили із життєдіяльністю військової частини.

 

Урок продовжився в актовій залі, де було продемонстровано відеофільм про діяльність Національної гвардії України. Ще переглядався  відеоролик, в якому відображалась службово – бойова діяльність військової частини 3028,  техніка та зброя, котра використовується гвардійцями.

 

 

Після перегляду фільмів, гвардійці ознайомили учнів із зразками озброєння, дозволили взяти до рук демонстраційні автомати, кулемети та снайперську гвинтівку. Все відбувалось від чітким наглядом кваліфікованих бійців. 

 

Наступним етапом стало ознайомлення школярів з побутом частини, була проведена екскурсія по сучасним казармам.

Найбільше захоплення в учнів викликала бойова техніка. Сучасні зразки військової техніки були представлені розробками українського КрАЗу – броньовиками «Кугуар» і «Спартан», поруч – БТР, модернізований всюдихід КрАЗ, що виконує функцію пересувної автомобільної майстерні. Майже всі юнаки й дівчата побували всередині нового спеціалізованого бронеавтомобіля «Варта». 

 

 

Під кінець свого візиту, гвардійці відповіли на запитання школярів та запросили  їх на святкування 4-ої річниці створення Національної гвардії України, яке відбудеться 27 березня о 13.00 год. в Калинівському районному будинку культури. 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)