КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:35
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:79
візитів всього:647680
Чемпіонат України з універсального бою серед юнаків

 

На відкритті були присутні: заступник голови Калинівської міської ради Щьов Олександр Васильович, завідувач сектору в стравах сім’ї, молоді та спорту Калинівської райдержадміністрації Коваль Ірина Миколаївна, президент Української спортивної федерації  універсального бою Откидач Василь Іванович, заслужений тренер з боротьби дзюдо Бабін Володимир Миколайович.

 

Участь в змаганнях приймають  понад 100 учасників, які з’їхались з усіх куточків України, це такі області як: Вінницька, Житомирська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька.

 

Змагання триватимуть протягом 4-х днів, під час яких 28-го березня відбулось зважування учасників, жеребкування, офіційне тренування на смузі перешкод. 29-го березня відбулись відкриття, поєдинки в розділі лайт, підведення підсумків та нагородження переможців. 30-го березня відбудуться попередні поєдинки до півфіналу в розділі класика. 31-го березня відбудеться початок півфінальних та фінальних поєдинків у розділі класика, також будуть підведені підсумки і нагородження переможців та урочисте закриття змагань.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)