КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:31
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:77
візитів всього:647678
Відкриття кабінету ультразвукового дослідження

 На відкритті були присутні: народний депутат України Петро Васильович Юрчишин,  голова Калинівської міської ради Шамалюк Анатолій Васильович, головний лікар комунального закладу «Калинівський медичний центр ПМСД» Македонський Василь Антонович, перший заступник голови Калинівської райдержадміністрації Слабчук Юрій Олексійович, головний лікар Калинівської ЦРЛ Головащенко Владислав Сергійович, голований спеціаліст відділу лікування профілактичної допомоги дитячому населенню департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Бевза Лариса Іванівна, головний лікар комунальної установи «Калилинівський  районний медичний центр ПМСД»  Житовоз Юрій Миколайович.

З привітальним словом до присутніх звернувся нардеп Петро Юрчишин: «Вітаю усіх з цим прекрасним днем, Калинівка – це найперша об’єднана територіальна громада в області, котра завжди  попереду у розвитку. Відкриття кабінету УЗД дослідження – є ще одним кроком на зустріч громаді, адже людина, яка прийшла у центр первинної медико-санітарної допомоги, повинна бути впевнена, що її тут приймуть і нададуть усі необхідну допомогу. Я особисто допомагаю усіма можливостями, адже Бог казав творити добро і воно нам повернеться». Після промови було вручено почесні подяки працівникам центру.

В свою чергу голова міської ради Анатолій Шамалюк звернувся з словами вдячності: «Дякую усім, хто вклав частинку себе у цей заклад, разом ми досягнемо усього. Петро Васильович, подарував плазмовий телевізор, з допомогою якого  обслуговування громадян стане простішим, тому хочу виразити слова вдячності від усім калинівчан».

   Відтепер, усі мешканці міської об’єднаної територіальної громади зможуть безпроблемно обстежити  органи малого тазу, сечовидільну систему, органи черевної порожнини, молочної, щитовидної, і слинної  залоз, печінки, серця та інших органів життєдіяльності.Особливістю апарату – є дослідження судин  та навіть очей. 

Це один з найновіших апаратів в районі, на який було виділено кошти з бюджету Калинівської ОТГ (проведено тендер і придбано на суму 1млн 335тис гривень). Придбання апарату УЗД має на меті вирішення довгих черг.

Працівник, котрий буде проводити УЗД дослідження,  спеціально підготовлений для цього на курсах підвищення кваліфікації. Тому ваше здоров’я в надійних руках.

«Окрім кабінету ультразвукового дослідження,ще був відкритий після ремонту кабінет профілактичних щеплень та кабінет здорової дитини. Комфортабельні приміщення та працівники завжди раді вітати своїх пацієнтів, також нагадую, що після пасхальних свят, буде відкриття Дружелюбівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини», зауважив Василь Македонський.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)