КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:32
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:77
візитів всього:647678
Чисте місто - чиста совість

 Учні шкіл дружньо прибирали парк коло пам’ятника партизанам, разом з ними були і їх вчителі, котрі з радістю допомагали своїм вихованцям, адже спільна робота приносить чудовий результат. Не обійшлось і без комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка», які за допомогою техніки прибирали купи сміття назбираного школярами. 


«Почувши про суботник, дітки зраділи, адже кожен з них хоче зробити свій внесок для міста. Погода чудова, настрій також, парк очищений, а що ще може бути краще?», розповідає начальник Калинівського міського відділу освіти Мацера Леонід Михайлович. 


Дійсно, погода була дуже сприятлива, тому крокуючи містом можна було спостерігати над плідною працею робітників Калинівської міської ради, комунальних підприємств і звичайних жителів Калинівки, також приєдналась спортивна школа «Авангард».

 
Мешканці вулиці Української та Волинця, під керівництвом депутата Володимира Гнатюка також показали свою майстерність в прибиранні вулиць, була залучена навіть техніка, котра допомагала в ліквідації сміття. 
Продовжився суботник і 5 квітня. Учні Калинівського технологічного технікуму озброївшись старим одягом, рукавичками, граблями і гарним настроєм, прибрали центральну паркову зону, сміття було багато, але його швидко знищили.


Прибирання навесні – це обов’язкова місія кожного жителя нашої планети, адже ніхто окрім нас самих не покращить екологічний стан нашої домівки. 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)