КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:36
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:5
візитів сьогодні:81
візитів всього:647682
Великодні поздоровлення

 Вояки були приємно вражені, адже такого зовсім не очікували, бо в наш час в більшості випадків можна очікувати лише підтримку в словах. 


Міський голова, представники від міської ради, представник від Петра Юрчишина та керівник Відокремленого підрозділу ГО «Побратими України» у Калинівському р-н, з радістю спілкувались з бійцями, вітали їх і бажали усього найкращого. Адже це ті люди, котрі не побоявшись смерті, вірно захищали свою Батьківщину і всіх її мешканців. Також повідомляли, що при виникненні проблем, питань та іншого, можна звертатись до всіх вище перелічених осіб, котрі допоможуть в мірах можливості.


Без уваги не залишились і багатодітні сім’ї, сироти, позбавлені батьківської опіки і турботи діти, сім’ї з складними життєвими обставинами. Усі малята хочуть свята, але не завжди мають можливість його отримати і тому саме ми маємо допомогти їм в цьому, бо діти – це наше майбутнє, а воно повинне бути щасливим.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)