КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:32
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:77
візитів всього:647678
Робота Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги

 

Василь Антонович розповів нам про роботу кабінету УЗД. Зауважив, що черги значно зменшились, адже кожний пацієнт має свій призначений час, тобто не потрібно бігти і займати місце, можна спокійно займатись своїми справами і на визначений час прийти на процедуру. Не може не радувати те, що ультразвукове дослідження по направленню лікаря центру виконується БЕЗКОШТОВНО.  За апаратом сидить висококваліфікований працівник, котрий пройшов 3 місячні курси.

Ще, Василь Антонович зауважив, що всім мешканцям Калинівської міської ОТГ необхідно підписати декларацію з лікарями загальної практики сімейної медицини, щоб уникнути негараздів, адже з 1 січня 2019 року, людям котрі не підписали дану декларацію, обслуговування на базі  вторинної медичної допомоги – буде платним.

 « На даний момент лише 686 мешканців з 20700 тис. підписали декларацію, тому прошу не відкладати цю справу на кінець року. У нас є 13 лікарів загальної практики сімейної медицини, 8 з яких мають вищу атестаційну категорію і 7 вихідці з педіатричної служби. Ви маєте можливість працювати з будь-яким лікарем, адже маєте свободу вибору. Коштами Калинівської міської ради, для комфорту пацієнтів була придбана медична інформаційна система «Доктор Елікс» , завдяки якій з 01. 07. 2018 року буде діяти  електронний запис на плановий огляд у сімейного лікаря, тобто ви зможете обрати зручний час і день, зменшиться нарікання пацієнтів на черги, зменшиться обіг паперових документів, буде вестись електронна амбулаторна картка, можна буде брати рецепт і направлення від лікаря в електронному виді» - розповідає головний лікар.

Також Василь Антонович провів міні-екскурсію майже закінченими палатами денного стаціонару, показав нові кабінети і вбиральню, наразі здійснюється заміна опалювальних батарей.

Все це робиться для того, щоб мешканці ОТГ почували себе комфортно, знаючи, що прийшовши до Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги – вони отримають кваліфіковану допомогу.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)