КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:58
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:653400
Навіки в наших серцях

 З 2015 року Україна відзначає 8 та 9 травня за європейськими традиціями Дня пам’яті та примирення, як данину пам’яті всім жертвам ІІ Світової війни.
Вже минуло 73 роки з тієї травневої ночі , коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий , вистражданий , оплачений найвищою ціною-ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів , забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона!


8 травня мешканці Калинівської ОТГ також вшановували пам'ять померлих та привітали ветеранів з такою подією. Біля пам’ятника ВВВ у центрі міста зібрались представники влади, міста та району, школярі, ветерани, воєнні службовці та прості жителі. 9 травня відбулося покладання квітів.
- Ми принесли квіти, адже наші рідні до останнього захищали країну, полігши в боях за справедливість, увесь світ скорбить разом з нами – говорять мешканці міста Вінниці, котрі приїхали до нашого пам’ятника, тому що рідні у них з Калинівщини. 
Лунали слова привітань і вдячності, творчі колективи дарували пісні і танці усім присутнім, були вручені квіти ветеранам.


Також можна було побачити воєнну техніку та парад військовослужбовців, медсестри з Калинівської центральної районної лікарні та Калинівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги одягнувши білі халати показали усю свою красу пройшовши з воєнними, адже в далекому 1939 році, медсестри були одні з перших, хто кинуться на фронт лікувати постраждалих. 


За годину до святкування, голова Калинівської міської ради, голова районної ради, голова райдержадміністрації, представники організації ветеранів війни України привітали останніх ветеранів в приміщенні міської бібліотеки, висловивши слова вдячності, вручили подяки і грошові премії присутнім воїнам, котрих нажаль залишилось занадто мало, тим ветеранам, котрі не мали змоги прийти, було привезено все додому.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)