КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:56
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:653400
Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у травні 2018 року:

 14.05.2018р. Спільне засідання:

14-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

 

Порядок денний

засідання постійних комісій:

 

 

 

1. Про затвердження Регламенту Калинівської міської ради 7-го скликання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади (в новій редакції).

2. Про внесення змін та доповнень до Додатку рішення 17-ої (позачергової) сесії міської ради 7-го скликання № 293 від 09.02.2016р. «Про затвердження Положення про преміювання обдарованої учнівської молоді Калинівської об’єднаної територіальної громади».

3. Про внесення змін до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2018 році.

4. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

5. Про заснування Почесної відзнаки «Захиснику України» від Калинівської міської об’єднаної територіальної громади та затвердження Положення про неї.

6. Про затвердження Програми поліпшення умов навчально-виховного процесу в Калинівському технологічному технікумі на 2018 рік.

7. Про затвердження Програми зміцнення матеріально-технічної бази Державного навчального закладу «Професійно - технічне училище № 21 м. Калинівка» на 2018 рік (капітальний ремонт покрівлі будівлі навчального корпусу).

8. Про затвердження проекту:« Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Слобода (від буд. 44 до буд. 76) в с. Дружелюбівка Калинівського району Вінницької області» для надання субвенції з державного бюджету.

9. Про затвердження КП «Житловик» м. Калинівка тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення житлового фонду, приватного сектору, підприємств, організацій та інших споживачів.

10. Про внесення доповнення до п. 4 рішення № 64 21-ої сесії 7-го скликання від 16.03.2017р. «Про встановлення вартості харчування одного дітодня в закладах відділу освіти Калинівської міської ради та підвіз учнів інших громад».

11. Про внесення доповнень в Додаток 1 Комплексної оборонно - правоохоронної програми Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

12. Про затвердження звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І квартал 2018 року.

13. Про внесення змін до бюджету об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

14. Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Калинівській міській раді.

15. Про внесення змін до рішення № 25 34-ої (позачергової) сесії 7-го скликання Калинівської міської ради «Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Калинівської міської ради».

16. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Житловик» м. Калинівка.

17. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей відділом освіти Калинівської міської ради.

18. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність відділом освіти Калинівської міської ради котла стального водонагрівного на твердому паливі.

19. Про утворення комунального підприємства «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)