КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:51
візитів всього:653399
Інклюзивне навчання в школах Калинівської ОТГ

 У Калинівській ОТГ у 2017/2018 навчальному році в закладах загальної середньої освіти на інклюзивному навчанні перебувало 9 дітей. Для цих учнів протягом навчального року створювалося інклюзивне освітнє середовище. За кошти державної субвенції для Калинівських шкіл № 1, № 2, № 3 та № 4 придбані засоби корекції для проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми, які знаходяться на інклюзивному навчанні. Це шведські стінки, масажні столи, дошки Євмінова, велотренажери, орбітреки, масажні килимки, каремати, гімнастичні палиці, засоби для розвитку дрібної моторики рук. Всього на загальну суму 105,5 тисяч гривень. В Калинівських ЗОШ № 1 та №3 уже обладнані корекційно-розвиткові кімнати.

Фото Калинівська міська рада.
Також для учнів, які знаходяться на інклюзивному навчанні були організовані корекційні заняття з логопедами дефектологами, тифлопедагогами, психологами, фахівцями з лікувальної фізкультури. Всі заняття організовуються виключно за рекомендаціями лікарів.
Для довідки:
Інклюзивне навчання - система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахування багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників.

Інклюзивне освітнє середовище - сукупність умов, способів і засобів їх реалізації для спільного навчання, виховання та розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб та можливостей.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)