КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 07:00
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415
Калинівські випускники 2018

 23 та 24 червня, учні Калинівських шкіл також прощались з шкільними роками, святкували випуски та отримували нагороди. З нагоди такої події до усіх завітали представники від Калинівської міської ради і голова міського відділу освіти, привітали та побажали тільки гарних подій у житті, вручили подяки та подарунки. 

Фото Калинівська міська рада.
Усі роки старанно вчились і досягали успіху срібні та золоті медалісти 1, 2 та 3 шкіл. На урочистостях їм вручали їх чесно зароблені нагороди.

Фото Калинівська міська рада.
У загальноосвітній школі І-ІІІст. №1 Чечельницька Анастасія – отримала срібну медаль.
У комунальному закладі «Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №2 – гімназія» -  Буяльська Вікторія Романівна і Гордієць Тетяна Миколаївна, вони отримали срібні медалі. А Гаврилов Володимир Михайлович, Коломієць Вікторія Миколаївна, Корольчук Юрій Олегович і Крот Ріма Сергіївна відтепер власники золотої медалі.
А у загальноосвітній школі І-ІІІст. №3 –  Богданович Дмитро Віталійович, Омельченко Ольга Олександрівна – срібні медалісти. Дяченко Олександр Миколайович і Нечипорук Анастасія Анатоліївна – золоті медалісти.

Фото Калинівська міська рада.

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)