КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 липня 2019 року, середа, 12:30
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:77
візитів всього:647678
Тисячний закордонний паспорт у Калинівському ЦНАП

 Щоб отримати id картку чи закордонний паспорт не потрібно їздити у інші міста і очікувати довжелезні черги, бо тепер це можна зробити у нас. І саме сьогодні свій закордонний паспорт забрала 1000-чна жителька Калинівського краю. Щасливій отримувачці окрім документу вручили і кружку, як знак піклування про клієнтів.
Нагадуємо, що у ЦНАП місцевим жителям доступні нотаріальні, соціальні та земельні послуги, також є можливість зареєструватись або знятись з реєстрації, доступні послуги реєстрації нерухомості та бізнесу.
Не дивлячись на те, що Калинівський Центр надання адміністративних послуг функціонує всього 5 місяців, ввже втиг надати багато допомоги мешканцям, адже тепер можна вирішити безліч адмінпитань в одному приміщені, без потреби бігати у різні заклади.

Картинки по запросу закордонний паспорт

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)