КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:51
візитів всього:653399
Військові справи

Всім відомо, що на території Калинівської міської ОТГ є військова частина 3028 Національної гвардії України ім. Івана Богуна. Вона зберігає нам мирне небо над головою та рівновагу в душі, це наша гордість, котра є одною з кращих військових частин усієї України, тому забезпечити їх необхідним обладнанням – наш обов’язок. 

 

В рамках реформування силових структур до стандартів НАТО приділяється особлива увага не лише модернізації озброєння та технічної бази, а й покращення побутових умов і комфорту військовослужбовців. Так, Калинівською міською радою було прийнято рішення виділити 500 тисяч гривень на закупівлю 110 металевих шаф для зберігання особистих речей військовослужбовців за контрактом. Слід зазначити, що закупіллю було проведено через єдину систему електронних закупівель «Prozorro», що дозволило заощадити 49 тисяч гривень. 
«Шафи зручні, вміщують усі речі та мають невеликий розмір. Наші хлопці задоволені, адже такий інвентар прослужить не один десяток літ. Ми дуже вдячні, що про нас не забувають і завжди допомагають», - розповідає командир військової частини Вакулко Богдан Іванович. 
Дійсно, зробивши візит у частину , щоб ознайомитись з побутом, голова міста Шамалюк Анатолій Васильович зауважив: «Всі військовослужбовці частини є людьми з великої букви. Завдяки Вам, ми тут у Калинівці почуваємо себе спокійно.. Громада Калинівщини впевнена, що бійці Калинівського полку завжди прийдуть на допомогу»

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)