КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:57
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:653400
Стосується кожного

 

Ця проблема тягнеться з 2014 року. На 34-й сесії міської ради  6-го скликання 2-го засідання, від  25 листопада 2014 року, була проведена презентація ТОВ «Академія Мистецтв Красних» проекту облаштування парку по вул.. Незалежності, але інформація була лише взята до відома, депутати не зголосилися на виділення необхідної суми коштів.

У 2015 році до вирішення питання повернулись, була запрошена Прокопчук Валентина Мар’янівна завідуюча кафедрою Вінницького національного аграрного університету,агрономічного факультету, кафедри «Садово–паркового господарства, садівництва та виноградарства» , спільно з представниками з міської ради, було проведено  обстеження території по вул.. Незалежності.  Валентиною Мар’янівною був  запропонований висновок про придатність земельної ділянки для облаштування парку. До заключення договору на виготовлення проектно-кошторисної документації справа не дійшла, так як вартість кошторису була більше, ніж у 2014 році.

У червні 2018 року відбулась 38 (позачергова) сесія 7-го скликання, на якій інженер-будівельник і  архітектор Соколовський Микола Васильович презентував свій проект, але так як до його роботи були зауваження ( розмір  був не точний, відповідно до цього макет парку не відповідав дійсності, також не зовсім влаштовувала розташування зон для відпочинку і т.п.), йому запропонували прийти на наступну сесію з доопрацюваннями, але і зауважили на тому, що на цей проект витратиться дуже багато коштів і є ймовірність того, що вона завищена. Микола Васильович закликав зробити тендер на розробку цього проекту, адже праця над такою роботою має обов’язково оплачуватись.  

На чергове засідання сесії міськради 19 липня поточного року, із своїми пропозиціями щодо облаштування парку  прийшла мешканка м. Калинівка Жабокрик Алла Олександрівна. Було запропоновано розглядати питання про проект паркової зони поза межами порядку денного в якості ознайомлення. В зв’язку з передчасним закінченням засідання сесії (не було кворуму депутатів), справа так і не дійшла до презентації ескізів парку Алли Олександрівни.

Депутатами було запропоновано виконавчому комітету розробити положення про конкурс, створити конкурсну комісію, передбачити преміювальний фонд,  оголосити новий конкурс та винести на розгляд чергової сесії.

Кожен житель нашої громади повинен розуміти те, що побудова нового парку -  це велика затрата сил і роботи. Усе повинно робитись поступово, а головне, повинний бути зроблений достойний проект, котрий би задовольнив бажання усіх мешканців. Наше місто не стоїть,  воно знаходиться у постійному русі та розвитку і не варто думати, що про щось не пам’ятають, усе чекає своєї черги. 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)