КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 06:58
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415
Спорт - це сила

 Першим до вітального слова був запрошений голова територіальної громади Анатолій Шамалюк, він говорив, що за час свого існування об’єднана територіальна громада крок за кроком підвищує рівень життя громадян, прагне залучати дітей до занять спортом, здорового способу життя, розвивати їх, адже молодь – майбутнє нації. Також розповідав, що зовсім скоро відбудеться відкриття майданчиків на базі спортивної школи «Авангард».

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице 
Вітаючи усіх із вагомою подією в спортивному житті Калинівщини, директор школи №1 Світлана Павлуник розповідала, як спільними зусиллями за кошти міського бюджету ОТГ 1 млн. 436 тис. грн. вдалось створити перший в Калинівці ігровий спортивний майданчик європейського типу. Світлана Миколаївна висловив надію, що відтепер, школярі та молодь у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом, тим самим зміцнюватимуть своє здоров'я і цей сучасний спортивний об'єкт виростить не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона. Під час свого виступу, директор вручили подяки усім, хто долучився до процесу створення стадіону.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди занимаются спортом, люди стоят, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улице


Також, на святі були присутні «кіборги», котрі з гордістю ділились своїми емоціями з присутніми, адже розвиток громади – це крок у майбутнє. Керівник Відокремленого підрозділу ГО «Побратими України» у Калинівському р-н. Володимир Морозов разом з завідувачем сектору Служби у Вінницькій обл. у справах ветеранів війни та учасників АТО Олегом Дмитрійчуком вручили спортивні подарунки, щоб дітки могли повноцінно насолоджуватись спортивними іграми і також привітали усіх присутніх. Подарунки вручили і інші гості свята. 


Право перерізати стрічку було надано голові міста і двом найкращим спортсменам школи. 

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице
Святково - емоційного та піднесеного настрою усім учасникам додала його мистецька частина у виконанні вихованців дошкільного навчального закладу №1, дівчатка з команди «Здоровий Піар» показали свій запальний танець, інші красуні з самого початку вправно танцювали з м’ячем. Опісля завершення церемонії відкриття та офіційного перерізання стрічки на поле вийшли спортивні команди з хокею на траві та футболу, котрі показували свої вміння.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, обувь, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, трава, дерево, обувь, небо, на улице и природа

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)