КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:51
візитів всього:653399
Зі святом тебе, моя Україно!

 

О 9 ранку, в будівлі будинку культури відбулось нагородження працівників інфраструктури ОТГ та району. Міський голова Анатолій Шамалюк, представник депутата Верховної Ради України Петра Юрчишина,  та інші гості нагородили присутніх за відмінну працю і особисті досягнення в роботі. Мер привітав усіх з наступаючими державними святами, висловив свою вдячність тим, хто докладає зусилля заради успіху і процвітання громади.  

Опісля, всі були запрошені на відкриття відреставрованого пам’ятника загиблим землякам в Афганістані. Спочатку була хвилина мовчання, адже майже 30 років тому, ще зовсім молоді юнаки, відчайдушно поклали своє життя заради мільйонів інших. Потім було покладання квітів і висловлення співчуття від усіх виступаючих, також були присутні матері загиблих солдатів, котрим подякували за виховання героїв і  справжніх чоловіків. Квіти поклали і до пам’ятника загиблим воїнам  Великої Вітчизняної війни,  все це відбувалось у супроводі оркестру військової частини 3028 Національної гвардії України ім. І. Богуна.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

А на гербовій площі вже очікували усіх для того, щоб розпочати святковий концерт, котрий запрошував перехожих яскравими барвами. Творчі колективи веселили своїми запальними танцями і піснями, також продовжилось і нагородження.

Нагадуємо, що 24 серпня, після 17-ї год. у центрі міста Калинівка відбудеться масове святкування з приводу Дня Незалежності України, запрошуємо усіх !

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)