КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 04:58
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:52
візитів всього:653400
100% готовності до навчального року

 

Одним з головних завдань Калинівської ОТГ є надання усіх сприятливих умов для повноцінного отримання як  шкільної, так і дошкільної освіти. За 3 роки свого існування, громада досягла високих результатів. Лише  за літо  2018 року було побудовано безліч об’єктів, зроблені капітальні ремонти і закуплене нове обладнання на базах  навчальних закладів.

Майже  в усіх школах були капітально відремонтовані внутрішні вбиральні, бо це одне із нагальних питань сьогодення. Відремонтовані підлоги і побудовані гарні паркани.

Зовсім недавно відбулось відкриття першого спортивного майданчика з штучним покриттям європейського зразку, на території Калинівської загальноосвітньої школи № 1.  Загальна сума, яка пішла на побудову 1млн 462тис 847 грн. Команди з футболу та хокею на траві вже випробували майданчик на міцність і з впевненістю розповідають, що грати стало набагато краще. Незабаром ще 2 таких «побратими» відкриються на території дитячої юнацької спортивної школи «Авангард» і вихованці, завдяки яким про Калинівку знають в усіх куточках України, бо вони привозять з змагань лише найкращі нагороди, зможуть повноцінно займатись .

Також, для спортивного розвитку населення у всіх школах ОТГ були збудовані майданчики з тренажерами під відкритим небом і тепер кожен, хто дбає про своє здоров’я може відвідувати їх навіть у позашкільний час. В загальному витратили 208тис 482 грн. «Приємно бачити, що хлопчаки не просиджують на лавках з пляшкою пива, а показують свою вправність на турніках, ганяють м’яча до сутінків і йдуть виснажені, але задоволені додому набиратись сил, замість того, щоб шукати проблем на нічних вулицях», - розповідає мешканка, котра живе неподалік.

Утеплення шкіл –  ще один крок до заощадження, адже збереження тепла - це можливість використати кошти раціональніше. Калинівська загальноосвітня школа №3 під час літніх канікул одягнула нову і теплу «шубу», котра у холодні пори року не дасть діткам замерзнути, а в спекотну зробить приємну прохолоду. 543тис 329грн виділено на цю роботу.

 

Без уваги не залишились і заклади дошкільної освіти, всього за 3 місяці за рахунок бюджету об’єднаної громади вдалось повністю змінити опалення, відремонтувати водопостачання та каналізацію в садочку №1, відремонтувати санвузол в садочку №3, відремонтувати харчоблок і зробити нову доріжку до садочка №5, а в селі Дружелюбівка, котре відноситься до громади, відремонтували усі приміщення дитячого навчального закладу, щоб малюки відчували піклування кожен день. Якщо підрахувати вищезгаданий перелік робіт, то сума становить 1млн 312тис 612грн і це ще не враховуються інші не такі значущі роботи.

Отже, завдяки об’єднанню, Калинівська громада зуміла значно підвищити рівень навчання, з кожним роком все більше сил направляється для того, щоб підростаюче покоління змогло достойно отримувати знання і показувати результати на різних олімпіадах, змаганнях і зовнішніх незалежних оцінюваннях, адже бажання вчитись напряму пов’язане з умовами, в котрих воно проходить.  

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)