КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 07:02
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415
Наші досягнення у Дружелюбівці

 

Однією з таких, є Калинівська міська об’єднана територіальна громада, котра почала своє  існування у 2015 році.  Ще юна ОТГ за 3 роки своєї роботи стала однією з найкращих в Україні, вона показала себе як чудовий приклад для наслідування і з кожним роком все більше обласних делегацій з цікавістю прижають в гості для того, щоб перейняти такий дорогоцінний досвід. За допомогою процесу децентралізації, громада зуміла досягти небачених успіхів, адже раніше це було зробити важко.

До складу ОТГ входить і село Дружелюбівка, за зовсім короткий час, воно заграло новими барвами, ті, хто давно не приїжджав туди, не можуть впізнати  його, адже усе навколо кардинально змінюється.

Модернізація торкнулась майже усього, адже головною її метою є поліпшення життя населення. Відтак, освіта як шкільна так і дошкільна, стала набагато комфортнішою, адже у школі та садочку були проведені капітальні ремонти, змінені вікна, сходи, закуплене обладнання для їдалень, побудовані новітні спортивні і ігрові майданчики, де дітлахи знаходяться як і в навчальний час, так  поза ним. Тільки за 2018 рік витратили більше 1 мільйона гривень на ці роботи.

Медицина – це невід’ємна частина у житті кожного дружелюбівчана, тому в 2018 році був зроблений капітальний ремонт місцевої амбулаторії, де «з нуля» зробили абсолютно все, щоб мешканці відчували, що про їхнє здоров’я піклуються, на це витратили 278 тис. грн.   

Також, без уваги не залишилось питання про водогін, завдяки співпраці міського голови Анатолія Васильовича Шамалюка з громадянами села, було проведене безперебійне водопостачання, котре так було необхідне. Усього було витрачено 1млн. 543тис. грн. з міського бюджету і 452 тис. з ОСН «Нова Дружелюбівка». Ще водогін був підведений до місцевого садочка, тому що раніше його там взагалі не було, ціна роботи 33 тис. з міського бюджету.

Одним із найбільших досягнень є побудова доріг. Від початку приєднання села і до сьогоднішнього дня, ідуть постійні ремонтні роботи дорожнього покриття. В 2017 році витрачено 1млн. 436 тис. грн. на вул. Слобода і на цю ж вулицю у 2018 1 млн. 441 тис. грн. На вул.. 1 Травня 1 млн. 447 тис. І обов’язково має освітлюватись дорога, тому ще у 2016 році вул.. Центральна була облаштована новими ліхтарями на 135 тис. грн..

Дружелюбівка славиться мешканцями, котрі багато досягнули у житті за часи своєї праці, вони з радістю діляться враженнями про виконані роботи, адже за свій довгий життєвий шлях, ще не бачили такої благодаті у селі . По вул.. Слобода проживає Бабій Ганна Степанівна, котра має Орден Трудової Слави, по вул.. 1 Травня проживають: Сидорук Микола Якович - ліквідатор Чорнобильського лиха, Поліхун Анатолій Іларіонович -  Орден Трудового Червоного Знамені і Жовтневої Революції. Вони дуже задоволені усім і впевнені, що зробили правильний вибір коли приєднувались до об’єднаної громади.

« Жити тепер стало набагато комфортніше, вже і в домі вода а під ногами рівні дороги, дітлахи он на велосипедах катаються і на роликах, а задоволені які, вдома зовсім не сидять, а скоро школа і садочок, то колись не хотіли ходити, а зараз з радістю біжать, бо ж  там он як гойдалки і тренажери і в класах сидіти приємно», - розповідає мешканка.   

Отже, Калинівська міська ОТГ – це приклад для усіх, хто ще сумнівається в об’єднанні, насамперед це крок у щасливе майбутнє, модернізація і розвиток. Життя вашої громади у ваших руках, пам’ятайте це.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)