КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Утеплення житла – як можна заощадити і скільки

 Варто утеплювати весь будинок одразу тоді буде максимальний ефект економії. Насправді ж правильне зовнішнє утеплення усього будинку збереже майже половину тепла. Допоможуть зекономити і прості правила. Наприклад, батареї не повинні щільно прилягати до стіни. Їх треба відсунути, а за ними обклеїти спеціальну плівку, що відбиває тепло.

Картинки по запросу утепление батарей фольгой
А ще, не затуляти батареї шторами чи меблями, щоб не заважати повітрю циркулювати. Особливу увагу фахівці радять приділити підлозі. Такі прості заходи як дерев’яна підлога, чи товстий килим, також дають збереження тепла.
Провітрювати оселю також варто правильно, не залишати шпарину на ніч, а повністю відчинити вікно на 3-4 хвилини. Повітря в кімнаті цілком зміниться, а всі поверхні залишаться теплими. А ще задля економії тепла на батареї слід встановити регулювальні крани. Це дозволить самим керувати температурою у помешканні і збереже копійку.
Існує кілька найпопулярніших способів, як утеплити пластикове вікно:
1. Купити термозберігаючу плівку. Її конструкція дозволяє пропускати до помешкання світло, і при цьому не випускає тепла. Якщо ви плануєте виконати таку роботу самостійно, запам’ятайте: клеїти термоплівку слід металізованим покриттям до скла. Важливо наклеїти її так, щоб краї щільно прилягли без бульбашок. Усі інші зморшки можна вирівняти, направивши на скло тепле повітря від звичайного фена. Плівка на вікна для утеплення розрівняється самостійно.
2. Пропускати тепло може підвіконня. В такому випадку щілини потрібно заблокувати силіконом або іншим герметиком, який можна використовуватися під час зовнішніх робіт.
3. Якщо причина у негерметичному приляганні стулок, їх можна щільніше притиснути за допомогою шестигранного ключа чи викрутки.
4. При зношенні ущільнювача єдиним виходом із ситуації буде його заміна. Для цього доведеться зняти стару гуму, почистити поверхню від сміття і закласти в пази новий ущільнювач. 

Похожее изображение
Як утеплити звичайне вікно:
1. Найпопулярніший утеплювач на вікна – поролон. Є два варіанти. Перший - нарізати поролонові смуги самостійно. Тоді після закладання їх у пази потрібно буде заклеїти все малярним скетчем. Другий варіант – купити готові поролонові смужки с самоклеючою плівкою. У цьому випадку ви теж можете скористатися по закінченні роботи малярним скетчем – це підсилить ефект. Також у продажу є самоклеючі гумові ущільнювачі.
2. Прибрати щілини можна багатьма підручними матеріалами. Серед них – шматки тканини, старі газети, розмочений туалетний папір, грубий шнур, вата. А тому вибір, чим краще утеплити вікна, залежить від рівня достатку та суми, яку ви готові витратити на такі роботи.
3. Хороший спосіб перекрити холоду доступ до помешкання – використати монтажну піну. Після закладання її у дірки, залишки потрібно відрізати, а відкоси – підмалювати.
4. Щілини між шибою та рамою можна прибрати за допомогою прозорого герметика.
5. Дуже дієвий і ефективний спосіб для блокування дірок – використання парафіну. Потрібно розтопити його на водяній бані та заповнити отриманою рідиною шприц. А далі – справа майстерності. Вприскуйте парафін у щілини – і вони більше не випускатимуть із будинку тепла. 

Похожее изображение
Утеплення вхідних дверей, забезпечить вам необхідний комфорт:
1. У першу чергу зніміть з дверей старе покриття. Потім ретельно помийте їх.
2. Дайте їм висохнути і обклейте з зовнішньої і внутрішньої сторін поролоном. Його перед цим слід клеїти між собою для більшої надійності. При чому склеїти можна і в кілька шарів.
3. Після цього, обтягуємо двері тканиною або дерматином. Якщо ви хочете прикрасити їх, то можна використовувати декоративні цвяхи для шпалер. Пам'ятайте, чим більше цвяхів ви будете застосовувати на дверях, тим гірше вона буде зберігати тепло.

Картинки по запросу утепление двери

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)