КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:49
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Олімпійський тиждень та Олімпійський урок у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії

 Учні школи, які досягли найвищих спортивних висот провели Олімпійський урок на якому показали майстер-класи, де ознайомили учнів зі своїми досягненнями в тому чи іншому виді спорту., а саме:
Якушева Валерія, учения 11 - А класу, яка є кандидатом у майстри спорту з волейболу та є учасником жіночої збірної України та Супер ліги м. Вінниці з волейболу;

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении
Стахов Максим, учень 9 - Б класу, майстер спорту по рукопашному бою, який є Срібним призером Європи з універсального бою, п'ятикратним Чемпіоном України з рукопашного бою, двократним Чемпіоном України з кікбоксингу та трьохкратним Чемпіоном України з універсального бою;
Ціхановська Анастасія, випускниця нашої школи, майстер спорту з художньої гімнастики, яка є Чемпіоном Франції, Іспанії, Польщі, Будапешту та різноманітних конкурсів та змагань з художньої гімнастики України.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят
Діти із зацікавленням слухали та розглядали медалі та кубки, навіть дехто з дітей вирішили присвятити своє життя фізичній культурі та спорту. Олімпійський тиждень завершився яскравими емоціями та враженнями учнів. Тиждень підготували вчителі фізичного виховання Дешева Ганна Петрівна, Кіт Вадим Володимирович, Шевчук Юрій Вікторович та Кушта Дар'я Романівна, відеороботу підготувала вчитель хімії Кравчук Людмила Олександрівна.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)