КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Вітаємо Корделівську територіальну громаду на початковому етапі приєднання до Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

 На сесію були запрошені Корделівський сільськи голова Дудар Л. С., секретар сільради Мазур О.В. та депутати сільської ради, ініціативна група села Корделівка, також були присутні мешканці Корделівської територіальної громаді міста Калинівки. Було запрошено радника з питань децентралізації Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Євгена Шаповалова, котрий розповів про перспективи приєднання і надавав відповіді на ряд питань.

На данном изображении может находиться: 4 человека
У залі лунали різні думки з приводу цієї події, розгублені мешканці с. Корделівки розповідали, що за 16 років не мали жодних покращень і бояться, що це продовжиться, але їх запевнили, що це марні хвилювання і навели у приклад с. Дружелюбівку, котра за три роки «розцвіла», збільшилась кількість робочих місць, побудувались дороги і водогін, з’явилось освітлення і дорожнє покриття, покращився рівень освіти та медицини і кожен день розпочинаються нові роботи. Староста села Дружелюбівка Інга Юріївна розповіла, що їм дало об’єднання і на скільки легше їм зараз живеться. 


Завдяки приєднанню, Корделівські школи і садочки повноцінно забезпечуватимуться, вони будуть відноситись до міського відділу освіти і вирішувати будь-які питання стане набагато легше, рівень навчання буде аналогічний міському, попереду планування робіт і повноцінне фінансування на розвиток. В жодному разі корделівчани не тільки не втратять свої кошти, а й значно прибавлять їх.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)