КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:49
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Важливо знати!

 Калинівська ОТГ не може включити КП як одержувача коштів з бюджету ОТГ на підставі статті 85 п. 2 Бюджетного Кодексу України. А саме: « Забороняється планувати та здійснювати видатки, не віднесені до місцевих бюджетів цим Кодексом, а також здійснювати впродовж бюджетного періоду видатки на функціонування бюджетних установ одночасно з різних бюджетів, крім випадків, коли такі видатки здійснюються за рішенням відповідної місцевої ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за умови відсутності заборгованості такого бюджету за захищеними статтями видатків протягом року на будь-яку дату».
Тобто, фінансування КП «Калинівкаводоканал» можливе лише у вигляді субвенції районного бюджету. Однак залишок коштів у бюджеті ОТГ відсутній, а виконання бюджету протягом квітня-вересня становить 99%, що не дає змогу спрямувати районному бюджету субвенцію згідно вищезгаданої статті. 
Субвенція надається згідно з ст. 93 БКУ і ст. 101 БКУ, однак без виконання бюджету на 105% дане питання стає неактуальним.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)