КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
26 травня 2019 року, неділя, 01:18
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:14
візитів всього:638699
«Увага! Діти на дорозі»

 З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань з Правил дорожнього руху у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії у період з 03.09 по 26.09.2018 р. пройшов Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». Відповідно до тематики в школі проводилися ряд заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Було проведено ряд тематичних годин спілкування, Єдиний урок з правил дорожнього руху, де учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків. Учні 1-4 класів переглянули мультфільм «Азбука безпеки з тітонькою Совою», учні 5-11 класів фільм «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам». Було проведено виставку малюнків на тему «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Старшим інспектором ювенальної провенції СП Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області капітаном поліції Паламарчук Л.В. проведено виховну годину «Безпека на дорозі – показник культури нації».
Заходи, які були проведені у ході Місячника дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Світлина від Калинівська міська рада.

Світлина від Калинівська міська рада.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)