КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
26 травня 2019 року, неділя, 01:21
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:15
візитів всього:638700
Формування фахової і психологічної готовності вчителя- філолога до реалізації концепції «нова українська школа»

 

У роботі засідання взяли участь науковці з КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», освітяни Калинівської громади,  вчителі української мови та літератури Вінницького району, вчителі та психологічна служба загальноосвітньої школи №1 м. Калинівка, філологи Тернопільської області.

Роботі семінару передувала гостинність адміністрації школи та вітання учнів, які створили урочисту атмосферу та подарували учасникам позитивний настрій.

    Теоретичний блок розпочався із виступу проректора з навчальної роботи Ольги Рябоконь,  та Коваленко Лариси, завідувача відділу, які наголосила на необхідності підготовки до запровадження Концепції „Нова українська школа”, створення сучасного освітнього середовища, осучаснення уроків для того щоб зацікавити сучасного учня.

В рамках семінару майстер-класами з присутніми поділились вчителі української мови та літератури Пултівецької школи І-ІІІ ст.. Світлана Іванівна Хавтирко та учитель української мови і літератури Некрасовської школи І-ІІІ ст.. Олена Анатоліївна Закусило. Слід сказати, що свою роботу вони проводили на учнях ЗОШ №1, тобто учні були «чужі». Але учні 10-А та 11-Б класів показали гарні знання української мови і літератури.

Новими аспектами в методичній роботі вчителя-філолога виявився метод інфо-тесту з якими ознайомили учасників вчителі Аліна Жвава та Олена Глуханюк. У виступі були розкриті такі поняття як stem- steam- stream освіта. Адже зацікавлення учнів читанням різними способами сьогодні потребує неабиякого вміння та навченості самого вчителя. Для цього у сучасного педагога є QR-коди, меми, дудли, скрайбінги – те, чим живуть і чим цікавляться сучасні діти.

Психологічна служба школи провела з гостями та присутніми психологічний тренінг щодо взаємодії вчителя-філолога та психологічної служби.

В обговорені семінару учасники поділились своїми позитивними враженнями, відмітили високий рівень організації та проведення заходу, висловили щиру подяку адміністрації школи, педагогічному колективу за можливість отримати досвід робот на шляху до підвищення якості освіти.

Світлина від Калинівська міська рада.

Світлина від Калинівська міська рада.

Світлина від Калинівська міська рада.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)