КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Як не захворіти восени

 Миття рук
Щоб не заразитися в транспорті, на роботі або в школі, варто стежити за гігієною рук. Під час зростання застудних захворювань важливо мити руки частіше, ніж звичайно.
Провітрювання
Провітрюйте приміщення, в яких ви перебуваєте тривалий час. Свіже повітря загартовує організм і зміцнює імунітет.
Ноги в теплі
Найчастіше застуда виникає через переохолодження в області ніг, тому важливо одягатися по погоді, щоб ноги, руки і голова були в теплі.
Прогулянки
Свіже повітря загартує і позбавить від негативних емоцій, що накопичилися за день. А стреси, як відомо, пригнічують імунітет.
Більше сну
Спіть не менше 7-8 годин, тоді організм з легкістю розпізнає вірус і нейтралізує його. Інакше через хронічне недосипання організм просто перестає що-небудь розрізняти, і хворіє.
Повноцінне харчування
У боротьбі з вірусами допоможе правильне харчування. Потрібно їсти більше продуктів, які містять білки. І не забувайте про кисломолочні продукти, фрукти і овочі.
Дотримуючись цих порад, Ви зможете уберегти себе і членів вашої родини від захворювань і поганого самопочуття. Будьте здорові!

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)