КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
26 травня 2019 року, неділя, 01:23
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:15
візитів всього:638700
11 листопада Польща відзначала День незалежності

 У період з 12.11 по 16.11.2018 р. у школі – гімназії був проведений Тиждень польської мови. До його організації були залучені вчитель польської мови Левандовська Людмила Мартинівна, яка провела велику роботу щодо організації та проведення Тижня польської мови та учні 9-Б, 8-Г класів.
Розпочався тиждень виставкою стіннівок, газет та плакатів, переможцями стали такі учнів 9 – Б класу: І місце – Стахов Максим, ІІ місце – Маркович Аліна, ІІІ місце – Зданевич Софія. Було проведено безліч заходів, такі як: опитування « Моє ставлення до польської мови», де більшість опитаних дітей відповіли, що їм подобається вивчати польську мову та вони мріють побувати у Польщі; презентація учнівських проектів «Ja kocham Polskę», «Warszawa, Kraków, Rzeszów»; вікторина «Україна - Польща», де учні показали знання про Республіку Польща, дізналися більше про її історію, географію, культуру та економічний потенціал; перегляд фільму про Польщу.

Світлина від Калинівська міська рада.

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)