КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
26 травня 2019 року, неділя, 01:20
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:14
візитів всього:638699
«Ментальне тренування» юних калинівських баскетболістів

 Директор Калинівської ДЮСШ «Авангард» Сергій Грепечук розповів, що в його школі є чотири відділення: баскетболу, волейболу (дівчата), хокею на траві і футболу. Тут займаються понад 320 дітей. Усі учні постійно доводять свій високий рівень знань.

-Наша хокейна команда неодноразово перемагала у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях.  Волейболістки виграли Дитячу лігу волейболу України і в складі збірної області стали чемпіонками країни серед школярів. Вихованка ДЮСШ «Авангард» Валерія Якушева в складі збірної України U-16 стала срібною призеркою Східно-європейської зональної волейбольної Асоціації, у підготовці команди брали участь наші тренери Юлія Якушева та Лариса Дуніна.  Відділення баскетболу функціонує лише другий рік, із дітьми працюють два тренери. За це короткий час наші баскетболісти неодноразово здобували медалі чемпіонату області, – повідомив Сергій Грепечук.

Тренування розкапалось з розминки, котру  провів для волейболістів тренер спортивної школи Дмитро Кучевський . Вихованці бігали та виконували різноманітні вправи, розігрівали тіло та дух.

Під час «Ментального тренування» Павло Хникін розказував дітлахам про свої досягнення у спорті та показав як правильно налаштовувати себе на перемогу.

Розповідь Сергія Дуся супроводжувалася відеослайдами. Йшлося про те, що задля досягнення спортивного результату необхідно одночасно вести підготовку у чотирьох аспектах: фізичному, технічному (дриблінг тощо), тактичному і психологічному. Важливу роль відіграє й відеотренінг – перегляд відеозапису своїх виступів.

Сергій Дусь порадив молоді гарний психологічний прийом, запозичений у знаменитого в минулому тенісиста Бориса Беккера. Той в юності уявляв свої поєдинки із зірковими суперниками, водночас наполегливо тренувався. І його мрія згодом стала реальністю!

Діти залишилися задоволеними.

– Мені сподобався тренінг. Було цікаво дізнатися, що підготовка до змагань складається із різних частин. І всі вони важливі, – каже десятирічний Назар Шевчук. – Я прагну потрапити до збірної України з баскетболу. Подобається, що у нашому виді спорту ти граєш не сам за себе, а в команді. І навіть на тренуваннях у тебе багато можливостей для спілкування.

Світлина від Калинівська міська рада.

Світлина від Калинівська міська рада.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)