КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
11 грудня 2019 року, середа, 20:30
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:6
візитів сьогодні:154
візитів всього:673773
Про які правила на Водохреща потрібно пам’ятати, щоб не нашкодити організму

 

Стрес для організму від різкого перепаду температур потрібно згладити, зайнявшись загартуванням. Контрастний душ вдома, обтирання і обливання холодною водою протягом місяця підготують організм до заповітної процедури; переконайтеся, що на момент купання у вас немає гострих хвороб (аж до звичайного ГРВІ). При хронічних захворюваннях серцево-судинної, дихальної, ендокринної та нервової систем, запаленнях гінекологічного, урологічного, гастроентерологічного спектру, патології внутрішніх органів купання категорично заборонено!

Правила купання на Водохреща
Якщо віра міцна, а здоров'я дозволяє - ласкаво просимо в плем'я "моржів", що збільшується з кожним роком. Але навіть при далеко не першому зануренні потрібно дотримуватися деяких нескладних правил:

1. Перед тим, як купатися в ополонці, виберіть місце для занурення. Не вирушайте у віддалені місця. Найкраще робити "обмивання" у спеціально призначеній для цього купелі, біля якої завжди чергують рятувальники, лікарі швидкої допомоги.

2. Підготуйте традиційний "літній набір": плавки або купальник, капці (не гумові). Додайте до нього великий махровий рушник, який добре вбирає воду, теплий халат, суху білизну. Це все знадобиться вам після занурення, щоб швидко розтертися і переодягнутися в сухе.

3. Не стрибайте у воду "сходу" - розігрійте організм, виконавши кілька гімнастичних вправ (махи руками, ногами, присідання, нахили). Ви повинні розігрітися, але не спітніти.

4. Якщо ви плануєте занурення вперше - не ризикуйте, поринаючи з головою. Нікому не потрібен спазм судин головного мозку, тому поспостерігайте за собою і реакцією організму, а в разі відсутності побічних ефектів в наступному році можна здійснювати повне "пірнання".
Новачкам не варто перебувати в холодній воді більше 10 секунд

5. Загальний час "водних процедур" - від 10 секунд для новачків до 1 хвилини для досвідчених "моржів". Не допускайте, щоб у вас з'явилися "мурашки" - симптом переохолодження.

6. "Виринувши", негайно насухо обітріться і одягніться в сухий одяг з натуральних матеріалів. Обираючи гардероб для переодягання, беріть з собою ті речі, на яких немає ґудзиків, зав'язок, шнурків - ви не зможете їх застебнути негнучкими пальцями.

7. Опинившись в сухому одязі, зігрійте себе зсередини, випивши будь-гарячий напій, а ось міцні - небажані. Їх дія дуже оманлива, та і вистачає її тільки на півгодини.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)