КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
18 листопада 2017 року, субота, 21:39
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:136
візитів всього:528667
Новини
200920102011201220132014201520162017
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
17 листопада 2017 року
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Збережено право на пенсію за вислугу років артистам театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів за наявності стажу творчої діяльності від 20 до 35 років за переліком та в порядку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

17 листопада 2017 року
Тренінг для безробітних матерів

Однією з вразливих категорій безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, є жінки, які тривалий час перебували в декретній відпустці або не працювали за сімейними обставинами. Для підвищення їх конкурентоспроможностіна ринку праці 15 листопада 2017 року в приміщенні Калинівського районного центру зайнятості відбувся тренінг з пошуку роботи для 17 безробітних жінок такої категорії. З учасниками заходу працювала тренер Громадської організації «Прогресивні жінки» Ганна Шнайдер.

16 листопада 2017 року
День відкритих дверей

 Сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є співпраця з військовими частинами у напрямку проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних Силах України. Калинівським центром зайнятості 15 листопада 2017 року проведено День відкритих дверей у роботодавця в/ч 3028

13 листопада 2017 року
Детінізація заробітної плати

 Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління виконує важливу соціальну функцію – забезпечує своєчасну виплату пенсій та допомог.
Пенсійні виплати постійно зростають, тому робота органів Пенсійного фонду спрямована на збільшення надходжень, а забезпечити це можливо за умови легальної зайнятості населення та підвищення заробітної плати.

13 листопада 2017 року
Як у таблиці 6 звіту з ЄСВ відобразити суму компенсації за невикористану відпустку під час звільнення? Коли ставити ознаку «Неповний робочий час»? Які відомості не зазначаються у звітному місяці? Як відобразити коригування додаткової бази нарахування ЄСВ, а також суми відпускних та лікарняних?

 1) Суму компенсації за невикористану відпустку потрібно відображати в одному рядку із зарплатою, нарахованою за місяць звільнення, тобто без виділення цієї суми окремим рядком.

7 листопада 2017 року
Деякі періоди, що будуть зараховуватися до стажу для призначення пенсій та інше

 Відповідно до Закону України від 03.10.17 № 2148 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" (чинний із 11.10.2017 року) фізичним особам - підприємцям і працівникам, які перебувають у соціальній відпустці, додано додатковий проміжок часу до стажу для призначення пенсій.

7 листопада 2017 року
Помилка в прізвищі та в даті звільнення працівника: виправляємо ЄСВ-звіт

 У Звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за серпень 2017 року допущено дві помилки: у таблиці 6 щодо однієї з працівниць неправильно вказано прізвище (працівник вийшла заміж і змінила прізвище);  у таблиці 5 щодо одного з працівників неправильно вказали дату звільнення. Як виправити такі помилки, якщо вони були виявлені після закінчення граничного строку для надання звіту, тобто наприкінці вересня? Чи передбачена відповідальність за допущення такої помилки? 

1 листопада 2017 року
Нелегальна заробітна плата

 Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

1 листопада 2017 року
ІЗ НАСТУПНОГО РОКУ «КУПИТИ» СТРАХОВИЙ СТАЖ БУДЕ УДВІЧІ ДОРОЖЧЕ

 Пенсійна реформа істотно змінює  умови виходу на пенсію для українців, зокрема переглядає вимоги до кількості років страхового стажу.

Вже з 1 січня 2018 року вийти на пенсію українці зможуть у 60, 63 або 65 років залежно від накопиченого за роки трудової діяльності страхового стажу.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Якої позиції дотримуєтесь ви по відношенню до створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) в будинках міста?
це допоможе швидше вирішувати нагальні проблеми будинку (33 %)
це дасть можливість мешканцям відчути себе повноправними власниками будинку (12 %)
це додасть зайвих клопотів мешканцям будинку (37 %)
не маю нічого проти створення ОСББ, аби лише вирішення проблем не торкалось мене (3 %)
мені байдуже (12 %)