КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:23
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 березня 2013 року
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗ’ЯСНЮЄ:

 

 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД РОЗ’ЯСНЮЄ:

 

ПЕНСІЇ СЛУЖБОВЦЯМ

 ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Урахування стажу служби

 

            Відповідно до статті 21 Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» пенсійне забезпечення посадових осіб місцевого самоврядування, які мають стаж служби в цих органах та/або державної служби не менше як 10 років, здійснюється на умовах, передбачених у статті 37 Закону України «Про державну службу».

            Посадовим особам місцевого самоврядування, що працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування вісім років і більше або протягом повних двох і більше скликань, починаючи зі скликання 1990 року, за винятком припинення повноважень із причин, визначених у статті 78, пунктах 2, 3, 4 частини першої, частині другій статті 79 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктах 1, 2, 6 частини першої і пункті 1 частини другої статті 5 Закону «Про статус депутатів місцевих рад», за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі (для жінок – 30 років, для чоловіків – 35 років), призначають пенсію відповідно до цього закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії.

29 березня 2013 року

 

Громадська діяльність фірми коштувала державі близько 40 мільйонів гривень несплачених податків  

Співробітниками податкової міліції викрито злочин, спрямований на умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, скоєний із використанням новітніх технологій.

Як з’ясували податківці, ділки збували продукцію через мережу торговельних закладів по всій Україні, а також із використанням Інтернет-ресурсів, не сплачуючи при цьому жодної гривні податків. Між тим, орієнтовна сума реалізованої продукції – а це переважно спортивні товари відомих світових брендів – становить більше 100 мільйонів гривень. Жодна з проведених операцій не відображалася по бухгалтерських обліках, оскільки здійснювала її громадська організація, службові особи якої подавали до податкової інспекції звіти як неприбуткова установа без зазначення проведених операцій. Між тим, достеменно встановлено, що виручка від реалізації товарів надходила на рахунки організації.

29 березня 2013 року

Які документи подає фізична особа (ФОП) на отримання сертифікату ключа

електронного цифрового підпису для подачі податкової звітності в електронному вигляді

   1. Заповнена та підписана заява-приєднання до Договору ЕЦП (у двох примірниках);

 2. Заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

(Ключі електронного цифрового підпису безкоштовно видає центр сертифікації ключів за адресою:

21027, м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 21  1 поверх, Зал № 1 ЦОПП (Видача довідок та дозвільних документів),  Вінницька ОДПІ (міська податкова), контактний телефон (з міжміським кодом) (0432) 52-33-28.).

29 березня 2013 року

Шановні громадяни – задекларуйте свої доходи отримані в 2012 році

 

    До завершення компанії декларування майнового стану та  доходів отриманих в 2012 році залишилося 32 днів. За два з половиною місяців поточного року до Калинівського відділення Козятинської ОДПІ подали декларації про доходи та майновий стан близько 100 громадян нашого району. Нагадуємо, що обов’язково до 1 травня 2013 року мають задекларувати свої доходи за 2012 рік громадяни, які одержували будь-які доходи, з яких при їх одержанні не було сплачено податок на доходи, іноземні доходи, спадщину, подарунки від фізичних осіб, здавали в оренду житло, отримали матеріальну допомогу понад 1500 грн. на рік, інвестиційні прибутки від продажу акцій та інших корпоративних прав, обробляли самостійно земельні паї тощо. Повідомляємо, що для забезпечення вчасного подання декларацій про отримані доходи, податкова інспекція  працює в режимі з подовженим робочим днем до 19-00 год. та у вихідні дні з 9.00 до 13-00 год..

 

                                  Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

26 березня 2013 року

 

На Вінниччині податківці ліквідували нелегальний канал ввезення сільгосптехніки


Конфіскація 214 тисяч гривень в дохід держави – таким є рішення суду відносно громадянина М  м. Калинівки, що налагодив постачання закордонної сільськогосподарської техніки, що була у використанні.

Порушення викрили співробітники податкової міліції ВПМ Козятинської ОДПІ  ДПС у Вінницькій області. Встановлено, що техніка реалізовувалася через оголошення в мережі Інтернет з використанням рахунків підставних осіб.

 

26 березня 2013 року

Які документи подає фізична особа (ФОП) на отримання сертифікату ключа електронного цифрового підпису для подачі податкової звітності в електронному вигляді

Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа фізичною особою :

 1. Заповнена та підписана заява-приєднання до Договору ЕЦП (у двох примірниках);

 2. Заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;


26 березня 2013 року

Оподаткування ПДВ субвенцій з бюджету

Згідно роз’яснень ДПС України , кошти, отримані з місцевого чи державного бюджету як компенсація вартості проїзду пільгових категорій пасажирів міським транспортом, включаються до обсягу операцій, звільнених від оподаткування, в тому випадку, якщо тарифи на таке перевезення затверджено уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування. Якщо тарифи на місцеві перевезення не затверджено вказаними органами, то кошти, отримані з бюджету як компенсація вартості проїзду пільгових категорій пасажирів у приміському, міжміському сполученні, при інших видах перевезень, а також у міському сполученні, включаються до складу оподатковуваних операцій і збільшують базу оподаткування у звітному періоді їх отримання з нарахуванням ПДВ у загальновстановленому порядку.

26 березня 2013 року

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 №246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

- вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

- мають повну вищу освіту;

- мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);

22 березня 2013 року


   Податкова запрошує громадян задекларувати доходи отримані у 2012 році

 

   З 1 січня до 1 травня 2013 року триватиме декларування майнового стану і річного оподатковуваного доходу громадян отриманого у 2012 році.

   Нагадуємо жителям Калинівського району, що декларацію про майновий стан та доходи отримані за 2012 рік зобов'язані  подати:

1. Громадяни які отримали доходи від особи яка не є податковим агентом наприклад, від фізичних осіб – не підприємців (здавали в найм будинки, квартири, гаражі, займалися репетиторством, виконували роботи та інші доходи).

20 березня 2013 року

 

«До відома мешканців Калинівської територіальної громади!

29 березня 2013 року о 11-00 год. в залі засідань ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод» відбудеться зустріч міського голови Шамалюка А.В. з громадянами міста».

Міський голова   Анатолій ШАМАЛЮК

18 березня 2013 року

 

Пенсійний фонд роз’яснює:

 

            КОЛИ ВИМОГА ВВАЖАЄТЬСЯ ВРУЧЕНОЮ

 

            Про особливості надіслання (вручення) страхувальнику вимоги про сплату боргу роз’яснює заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Калинівському районі Василь Джула.

 

            Причина невручення – відмова фізичної особи прийняти вимогу, зміна місцезнаходження або місця проживання.

            Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що відповідно до п.6,4 розділу 6 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затвердженої Постановою правління ПФУ від 27.09.2010 №21-5 вимога вважається надісланою (врученою) фізичній особі, якщо її вручено особисто такій фізичній особі або її законному представникові чи надіслано листом на її адресу за місцем проживання або останнього відомого її місця перебування (проживання) з повідомленням про вручення.

18 березня 2013 року

 Реєстр неприбуткових організацій

 Наказом Мінфіну України від 24.01.2013р. №37 затверджено нове Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій. Зокрема в ньому з'явилися нові додаткові ознаки неприбутковості:

- (0017) – організації роботодавців та їх об'єднання;

- (0018) – садівничі та гаражні кооперативи або товариства;

- (0019) – Національна академія наук України та створенні нею установи та організації, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів.

  Визнано таким, що втратив чинність , наказ ДПА України від 24.01.2011р. №37.

  Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

18 березня 2013 року

 

Зустріч з представниками бізнесу

Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч податківців   з представниками бізнесу району. Темою зустрічі стало питання переходу податкової служби із фіскального органу до сервісної служби, реалізації стратегії стимулювання розвитку малого   підприємництва, особливості декларування майнового стану та доходів отриманих громадянами в 2012 році, нововведення в податковому обліку по податку на додану вартість та вирішення проблемних питань в оподаткуванні бізнесу.

 

18 березня 2013 року

В яку декларацію по ПДВ сільгосптоваровиробник включає постачання цукру

Згідно роз'яснень ДПС України, якщо в сільськогосподарського товаровиробника, який перебуває на спецрежимі по ПДВ в спецсвідоцтві  є такий вид діяльності як «Виробництво цукру» код 15.83.0 по старому КВЕДу, або код 10.81 по новому КВЕДу, який виготовлений на давальницьких умовах із буряків, то таке постачання цукру включається в декларацію по ПДВ із позначкою «0121» (спецрежимна декларація). Якщо в сільгосппідприємства – спецрежимника в спецсвідоцтві відсутній код такого виду діяльності таке постачання цукру включається в декларацію по ПДВ із позначкою «0110» за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

7 березня 2013 року
Оформлення пенсії: крок за кроком

ОФОРМЛЕННЯ ПЕНСІЇ: КРОК ЗА КРОКОМ

 

            Подання документів для призначення пенсії регулює Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», затверджений Постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 р. № 22-1.

7 березня 2013 року

Подання податкової звітності в електронному вигляді – вимога часу.

 

Наша держава прагне співпраці з Європою, більш того хоче бути членом Європейського союзу. А щоб досягнути таких цілей потрібно відповідати європейським стандартам в усіх сферах діяльності. Однією із таких сфер діяльності є наближення податкового законодавства України до законодавства ЄС шляхом прийняття Податкового кодексу та його удосконалення .

7 березня 2013 року

Оформлення трудових  відносин з наЙманими працівниками – запорука їх

                                               соціального Захисту

          На особливому контролі податківців знаходяться підприємства, які мають заборгованість перед працівниками, а також ті, що порушують норми законів про працю щодо термінів виплати заробітної плати та „тіньової” зайнятості, - про це зазначив головний ревізор – інспектор відділу фізичних осіб Іван Бедзір під час чергового засідання робочої групи з питань виплати заробітної плати нижче мінімальної, виплати «тіньової» зарплати, що проходило у Калинівському відділенні  Козятинської ОДПІ.

7 березня 2013 року

Затверджено нові форми податкових декларацій водного збору

 

З 01.02.2013 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 21.12.2012 року №1403 яким затверджено нові форми податкових декларацій збору за: спеціальне використання поверхневих та підземних вод;  спеціальне використання поверхневих та підземних вод житлово-комунальними підприємствами; спеціальне використання води, що входить до складу напоїв; спеціальне використання поверхневих та підземних вод для потреб рибництва.

7 березня 2013 року


   Податкова запрошує громадян задекларувати доходи отримані у 2012 році

 

   З 1 січня до 1 травня 2013 року триватиме декларування майнового стану і річного оподатковуваного доходу громадян отриманого у 2012 році.

   Нагадуємо жителям Калинівського району, що декларацію про майновий стан та доходи отримані за 2012 рік зобов'язані  подати:

1. Громадяни які отримали доходи від особи яка не є податковим агентом наприклад, від фізичних осіб – не підприємців (здавали в найм будинки, квартири, гаражі, займалися репетиторством, виконували роботи та інші доходи).

1 березня 2013 року


Податкова запрошує громадян задекларувати доходи отримані у 2012 році

 

   З 1 січня до 1 травня 2013 року триватиме декларування майнового стану і річного оподатковуваного доходу громадян отриманого у 2012 році.

   Нагадуємо жителям Калинівського району, що декларацію про майновий стан та доходи отримані за 2012 рік зобов'язані  подати:

1. Громадяни які отримали доходи від особи яка не є податковим агентом наприклад, від фізичних осіб – не підприємців (здавали в найм будинки, квартири, гаражі, займалися репетиторством, виконували роботи та інші доходи).

2. Громадяни які протягом 2012 року отримували доходи від двох податкових агентів і сума таких доходів перевищує 120 розмірів мінзарплати, установленої на 01 січня звітного року (для 2012 року – 128760грн)

1 березня 2013 року

 

За січень-лютий Зведений бюджет Калинівщини поповнився на 15,2 млн. грн.

 

З року в рік ускладнюються завдання які стоять перед органами державної податкової служби щодо наповнення казни держави , а економічні реалії, в яких доводиться працювати, стають жорсткішими. Та, незважаючи на деякі негаразди сьогодення повязані з економічною та фінансовою кризою,  спільними зусиллями платників податків та податківців Калинівського району забезпечено виконання прогнозних показників   до зведеного бюджету  за січень-лютий   2013 року на 106,73 відсотка, при плані 14220,9 тис. грн. до зведеного бюджету   надійшло 15178,3тис. грн., в тому числі  до місцевого бюджету надійшло 9944,1 тис. грн. або план виконано на 105,56 відсотків. Темп росту до аналогічного періоду минулого року склав  8,0 відсотків або 1129,1 тис. грн.

1 березня 2013 року

Нова форма  декларації з ПДВ

 

Наказом Мінфіну України від 17.12.2012 року №1342 затверджено єдину форму податкової декларації з ПДВ (замість чотирьох) та уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань із ПДВ у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, за якими звітуватимуть всі платники ПДВ починаючи  з операцій за березень   2013 року, тобто вперше нову заповненну форму декларації з ПДВ необхідно подати в податкову в квітні 2013 року.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)