КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:21
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 травня 2013 року

   

   З 1 січня 2013 року для бізнесу, який використовує РРО, змінено порядок подання звітності, Замість подання звітів на паперових носіях один раз на місяць, інформацію про використання РРО має подаватися до податкової інспекції через мережу Інтернет.

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ попереджає, що відповідальність за неподання звітності про використання РРО в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

31 травня 2013 року

«Гарячі  лінії податкової».

14 червня 2013 року з 10.00 до 11.00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” Калинівського відділення Козятинської ОДПІ.

На ваші запитання щодо застосування положень Податкового кодексу в обчисленні та адмініструванні податків. Детінізація доходів та упередження фактів виплати заробітної плати в «конвертах» . Заходи протидії мінімізації доходів та тіньовому бізнесу. Упередження негативних проявів корупції в податкових органах за  телефоном 4-01-50 відповідає заступник начальника Козятинської ОДПІ Коломієць Костянтин Володимирович.

21 червня 2013 року з 10.00 до 11.00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” Калинівського відділення Козятинської ОДПІ.

На ваші запитання щодо  розгляду звернень громадян та надання публічної інформаціїі   за телефоном 2-19-52 відповідає головний державний податковий інспектор   Неселовська Валентина Леонівна.

31 травня 2013 року

 

Повідомлення за формою №20-ОПП

 

Згідно Податкового кодексу України обов’язок платників податків незалежно від обраної системи оподаткування повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об'єкти .пов'язані з оподаткуванням, або через які проводиться діяльність, за формою №20-ОПП протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта до податкової інспекції за місцезнаходження такого об'єкта.

 

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

 

31 травня 2013 року

Скасовано необхідність отримання довідок в податковій для оформлення пенсій та соціальних виплат

 

Постановою Кабміну України від 20.03.2013 року №169 (чинна з 27.03.2013р) скасовано необхідність отримання громадянами в податковій інспекції довідок про те, що особа не перебуває на обліку як фізична особа – підприємець, та про відсутність даних про доходи цієї особи, потрібних для призначення (перерахування) пенсій та отримання соціальних виплат.

31 травня 2013 року

Спрощення процедури реєстрації платників податків

Міністерством доходів і зборів України розроблено та подано до парламенту законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та реєстрації платників податків».

 У проекті закону пропонується спростити процедуру реєстрації осіб як платників ПДВ і порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування. Зокрема, передбачається відмова від практики видачі платникам цих податків свідоцтва про реєстрацію та заміна його на виписку з відповідних реєстрів. Відразу після реєстрації дані про платника податків будуть оприлюднені на офіційному веб - порталі міністерства.

31 травня 2013 року

  

 Розпочав роботу офіційний веб-сайт Міністерства доходів і зборів

      Калинівське відділення Козятинської ОДПІ повідомляє, що в Інтернеті розпочав роботу офіційний сайт Міністерства доходів і зборів України: його адреса http:// minrd.gov.ua/. Найближчим часом сайт Міністерства доходів і зборів об'єднає в собі 28веб-сторінок територіальних органів відомства. Крім того звертаємо увагу платників податків та інших користувачів офіційних веб-ресурсів містерства: Сайти Державної податкової та митної служб більше не оновлюватимуться.

24 травня 2013 року

 

   Зміни до Митного кодексу України

 

   Законом України від 04 квітня 2013 року №183-УІІ, який чинний з 28.04.2013 року законодавці повиправляли неточності в Митному кодексі України.

   Зокрема, тепер при декларуванні партії товарів з митною вартістю менш ніж 5000 євро декларацію митної вартості подавати не потрібно, навіть якщо будуть вимагати.

   Законом передбачено деякі випадки коли митне оформлення товарів продовжується більше чотирьох робочих годин з моменту пред’явлення митниці товарів, транспортних засобів комерційного призначення. До таких ситуацій додали: - виявлення ознак порушення прав інтелектуальної власності щодо декларування товарів;

24 травня 2013 року

       Подання податкової звітності в електронному вигляді – вимога часу

 

            Наша держава прагне співпраці з Європою, більш того хоче бути членом Європейського союзу. А щоб досягнути таких цілей потрібно відповідати європейським стандартам в усіх сферах діяльності. Однією із таких сфер діяльності є наближення податкового законодавства України до законодавства ЄС шляхом прийняття Податкового кодексу та його удосконалення .

24 травня 2013 року

Податкові перевірки фізичних осіб

 

 Мінфін України наказом від 14.03.2013 року №395 затвердив Порядок оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, платниками податків – фізичними особами.

 Зміни в новому Порядку по відношенню до старого, який був затверджений наказом ДПА України від 24.12.2010 року №1003 мають косметичний характер. Зокрема, так само по результатам перевірки податківці складають акт, а якщо немає порушень – довідку.

 Відпала потреба вказувати в акті (довідці) інформацію про наявність журналу реєстрації перевірок платника та вчинення в ньому запису про проведення перевірки.

24 травня 2013 року

Про проведення семінару

 

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ запрошує платників податків на семінар,  який відбудеться 06 червня 2013 року в м. Вінниця, вул. Соборна, конференц – зал готелю «Поділля» на тему : «Практика застосування норм Податкового кодексу України. Останні зміни в законодавстві».

   В програмі семінару передбачено висвітлення таких питань , як ПДВ - новації, податок на доходи фізичних осіб, новації по податку на прибуток, єдиний податок, РРО з контрольною стрічкою в електронній формі, електронний цифровий підпис, дискусійний блок , індивідуальні консультації з платниками та інші питання.

   На семінар запрошуються платники податків різних систем оподаткування та форм власності.

   Вартість семінару - 360 грн. з ПДВ, для передплатників журналу «Вісник податкової служби» - 240 грн. з ПДВ. Додаткову інформацію можна взнати за телефоном 2-29-51.

 

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

24 травня 2013 року

Які документи подає фізична особа (фізична особа - підприємець) на отримання сертифікату ключа

електронного цифрового підпису для подачі податкової звітності в електронному вигляді

   1. Заповнена та підписана заява-приєднання до Договору ЕЦП (у двох примірниках);

 2. Заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;

21 травня 2013 року

Про проведення кущового семінару

 

  Калинівське відділення Козятинської ОДПІ повідомляє, що 06 червня 2013 року у м. Вінниці відбудеться семінар для платників податків Вінницької , Житомирської та Хмельницької областей на тему : «Практика застосування норм Податкового кодексу України.  Останні зміни в законодавстві».

   В програмі семінару передбачено висвітлення таких питань , як ПДВ, податок на доходи фізичних осіб, новації по податку на прибуток, РРО з контрольною стрічкою в електронній формі, електронний цифровий підпис, дискусійний блок , індивідуальні консультації з платниками та інші питання.

   На семінар запрошуються платники податків різних систем оподаткування та форм власності.

   Додаткову інформацію про місце проведення та вартість семінару можна взнати за телефоном 2-29-51.

 

                       Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

20 травня 2013 року

Зустріч з представниками бізнесу

Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч податківців   з представниками бізнесу району. Темою зустрічі стало питання податкової політики Міністерства доходів і зборів. Проблемні питання в оподаткуванні бізнесу та шляхи їх вирішення.

Зокрема,  в ході зустрічі представників бізнесу ознайомлено  з порядком заповнення та та подання декларації по ПДВ, єдиному податку, збору за спеціальне використання води, екологічному податку, порядок передачі в електронному вигляді  звітності по РРО в податкову службу , порядком оподаткування нерухомості відмінної від земельної ділянки.

20 травня 2013 року

Чи можуть єдинники другої групи торгувати із загальносистемниками

 Згідно п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України платник єдиного податку другої групи, може здійснювати продаж товарів платникам податків незалежно від обраної ними системи оподаткування, а послуги надавати тільки платникам єдиного податку та громадянам.

20 травня 2013 року

Оновлено Державний реєстр РРО.      

 Наказом Міндоходів України від 26.04.2013 року №82 затверджено в новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Новий реєстр розміщено на сайті Мін доходів України  (www.sts.gov.ua).

 В реєстр ввійшли нові моделі РРО які забезпечують передачу в електронному вигляді до податкової інспекції дротовими або бездротовими каналами зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, що містить контрольна стрічка в пам’яті РРО.

17 травня 2013 року

Україна і Польща навіки пов’язані між собою нерозривними узами спільного історичного минулого

16 травня з офіційним візитом у наше місто прибула численна делегація в кількості 13 осіб з Міста і Гміни Клодава Кольського Повіту (Воєводство Великопольське) на чолі з бургомістром міста паном Робертом Олейнічаком. Метою візиту польських друзів було підписання Угоди про партнерську співпрацю в сфері обміну досвідом щодо функціонування та розвитку міст та діяльності органів місцевого самоврядування. Підписання цього документу є важливою подією для розвитку партнерських відносин між нашими містами.

Урочиста церемонія підписання відбулася 16.05.2013 року під час 23 сесії 6 скликання в приміщенні Калинівської міської ради. Пан Роберт Олейнічак вручив керівництву міста Калинівка подарунок – соляну брилу з гербом Міста і Гміни Клодава. Так, місяць тому делегація з Калинівки на чолі з міським головою Шамалюком Анатолієм Васильовичем перебувала з дружнім візитом у Польщі.

Теплий прийом Калинівського міського голови ще раз засвідчив про дружні українсько-польські відносини між нашими містами, які й надалі будуть поглиблюватись.

13 травня 2013 року

Як  громадяни  району декларували доходи за 2012 рік

Розбудовуючи засади демократичного суспільства і ринкової економіки, ми поступово дедалі глибше усвідомлюємо - як права платників податків, так і їх обов’язки, що передбачені Конституцією України та Податковим кодексом України.. До них, зокрема, належить зобов’язання декларувати свої доходи та майно і сплачувати податки з таких доходів.

13 травня 2013 року

 

Податковий кредит з ПДВ за готівковими розрахунками

 

     Міністерство доходів і зборів України повідомило, що обмеження щодо суми розрахунків у 200 грн. (загальна сума з ПДВ – 240 грн.) стосується всіх розрахунків, проведених протягом дня, і не залежить від дати звітування працівниками підприємств – платників ПДВ. Тому за відсутності податкової накладної платник матиме право на відображення лише 40 грн. ПДВ за цей день за всіма готівковими розрахунками

13 травня 2013 року

 

Звітність щодо збору за спецвикористання води

Згідно роз'яснень Міністерства доходів і зборів України платники збору за спецвикористання води за І квартал 2013 року подають декларацію в податкову інспекцію за старою формою затвердженою наказом ДПА України від 24.12.2010 року №1009. Подання податкових декларацій за новими формами (наказ Мінфіну України від 21.12.2012 року №1403) платникам збору слід здійснювати за результатами І півріччя 2013 року наростаючим підсумком з початку року.

13 травня 2013 року

     Оформлення результатів перевірки фізичних осіб

     Мінфін України наказом від 14.03.2013 року №395 затвердив Порядок оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, платниками податків – фізичними особами. Документ стосується не тільки дій контролерів в процесі проведення перевірки, але також пояснює права та обов’язки платників податків. Зокрема, в ІУ розділі Порядку платникам податків роз'яснюється наслідки відмови від підписання або одержання акта перевірки , а також процедуру надання заперечень до акта та їх розгляду.

 

      Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

8 травня 2013 року

ЗАВДАННЯ, ВИЗНАЧЕНІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЛАНІ ДІЙ НА 2013 РІК, –ВИКОНУЮТЬСЯ

Відповідно до Указу Президента 12 березня 2013 року №128/2013 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Нацдержслужба України в межах повноважень має забезпечити виконання низки завдань напряму реформ «Реформа системи публічного управління» щодо удосконалення регулювання у сфері запобігання корупції та створення професійної та ефективної державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, а саме: підготовку проекту Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», доопрацювання проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (нова редакція), видання наказу «Про внесення змін до Порядку підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 6 квітня 2012 року №65».

7 травня 2013 року

За 4 місяці  бізнес Калинівщини поповнив казну на

                                             на 28,6 млн. грн.

З року в рік ускладнюються завдання які стоять перед органами державної податкової служби щодо наповнення казни держави , а економічні реалії, в яких доводиться працювати, стають жорсткішими. Та, незважаючи на деякі негаразди сьогодення повязані з економічною та фінансовою кризою,  спільними зусиллями платників податків та податківців Калинівського району забезпечено виконання прогнозних показників   до зведеного бюджету  за  4 місяці    2013 року на 105,22 відсотка, при плані 27142,1 тис. грн. до зведеного бюджету   надійшло 28559,5тис. грн., в тому числі  до місцевого бюджету надійшло 19284,5 тис. грн. або план виконано на 107,06 відсотків. Темп росту до аналогічного періоду минулого року склав  11,2 відсотків або 2859,9 тис. грн.

7 травня 2013 року

 

    Вітання з Днем Перемоги.

    Калинівське відділення Козятинської ОДПІ щиро вітає усіх платників податків, ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, солдатських вдів із Днем Перемоги.

    Бажаємо здоров”я, великого людського щастя, творчих успіхів на благо рідної Вітчизни.

    Довгих літ вам, миру та злагоди.

                                                                   
         Заступник начальника Козятинської ОДПІ   К. Коломієць

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)