КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
15 жовтня 2019 року, вівторок, 20:38
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:127
візитів всього:662784
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 червня 2013 року

 

Довідка з податкової не потрібна

            Під час оформлення пенсій та соціальних виплат від громадян більше не вимагатимуть довідки з територіальних органів Міністерства доходів і зборів України – правонаступника Державної податкової служби України. Ця норма випливає з урядової постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення» №169 від 20.03.2013р.

27 червня 2013 року

Актуальне питання

            Я (23 липня 1957 року народження) пропрацювала на виборних посадах в органах місцевого самоврядування понад вісім років, нині працюю радником міського голови. Чи маю я право на пенсію за Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та в якому розмірі?

            Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування 8 років і більше, або протягом повних двох і більше скликань починаючи зі скликання 1990 року за наявності страхового стажу, необхідно для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом 1 частини 1 статті 28 Закону України «Про загальнобов¢язкове державне пенсійне страхування», призначається пенсія відповідно до закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії. У цих випадках пенсіяобчислюється у порядку, передбаченому длядержавних службовців, із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов¢язкове державне пенсійне страхування, за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії.

27 червня 2013 року

Актуальне питання до управління

Пенсійного фонду України у Калинівському районі

-          Чи маю я право на пенсію в разі втрати годувальника, якщо мій чоловік (померлий годувальник) не мав страхового стажу?

Згідно з частиною першою статті 36 Закону України «Про загальнообов¢язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон), пенсію у зв¢язку з втратою годувальника призначають непрацездатним членам сім¢ї померлого годувальника, що були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхвого стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії за ІІІ групою інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, зазначених у частині другій статті 32 цього закону, - незалежно від тривалості страхового стажу.

27 червня 2013 року

Актуальне питання

            Із березня 2011 року я отримую пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів». Після призначення пенсії продовжував працювати на посаді журналіста по 18 січня 2012 року. У квітні 2013 року знову працевлаштувався на журналістську посаду. Чи матиму право після цього на пенсію в розмірі, визначеному в Законі України «Про державну службу»?

27 червня 2013 року

На реєстрацію – два – три дні

           Із 1 липня функції державної реєстрації юридичних і фізичних осіб – підпиємців переходять від районних та міськвиконкомів до Державної реєстраційної  служби України.

            Раніше система реєстрації мала подвійне підпорядкування: місцевій владі (райдержадміністраціям і міськвиконкомам) та Укрдержреєстру. Виходило так , що реєстраційна служба відповідала за роботу держреєстраторів, але не мала змоги системно впливати на їхню роботу.

27 червня 2013 року

Платити мають усі

Про ососбливості сплати єдиного внеску підприємцями й подання звіту за себе

             До Пенсійного фонду України у Калинівському районі звертаються підприємці з проханням роз¢яснити деякі законодавчі норми стосовно порядку сплати єдиного внеску на загальнообов¢язкове державне соціальне страхування.

            Чи зобов¢язані пенсіонери, які є фізичними особами – підприємцями сплачувати за себе єдиний внесок?

            -   Якщо фізична особа – підприємець працює за спрощеною системою оподаткування та є пенсіонером за віком або інвалідом, одержує відповідно пенсію або соціальну допомогу, то його звільнено від сплати за себеєдиного внеску. Це норма Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов¢язкове державне соціальне страхування» (частина четверта статті 4). Водночас фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування та є пенсіонерами, сплачують єдиний внесок на загальних підставах. Базою для нарахування єдиного внеску для них є сума доходу (прибутку), отриманого від їхньої діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. І сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).

26 червня 2013 року

 


Створювати нові робочі місця стає вигідно!
 

Відповідно до ч.3 ст.24 Закону "Про зайнятість населення" Кабміном затверджений Порядок компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов'язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від 13.03.2013 № 153.

Незабаром Пенсійний фонд не лише враховуватиме нараховані та сплачені суми єдиного соціального внеску, але і компенсуватиме роботодавцеві 50% суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожну особу, працевлаштовану на нове робоче місце. Дія Порядку поширюється на роботодавців, які починаючи з 2013 року: - створюють нові робочі місця і працевлаштовують на них працівників шляхом укладення трудового договору;

21 червня 2013 року

Реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя.

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя в Калинівському районі проводиться низка спортивних заходів, спрямованих на утвердження здорового способу життя, розвиток фізичної культури і спорту. Згідно рішення № 48 четвертої сесії Калинівської районної ради 6 скликання від 11 березня 2011 року, затверджено районну програму «Молодь Калинівщини» на 2010-2016 роки. Окремим розділом Програми є розділ – Пропаганда та формування здорового способу життя молоді. З метою пропаганди здорового способу життя, згідно вказаної програми, у 2013 році було проведено:

21 червня 2013 року

Зверненням громадян – першочергову увагу

Козятинською ОДПІ ГУ Мін доходів у Вінницькій області приділяється особлива увага всебічному розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення. Програми Президента України та Уряду вимагають перебудови свідомості та відповідальності посадових осіб державної податкової служби щодо поліпшення якості розгляду звернень громадян.

21 червня 2013 року

     Декретні обкладатимуть єдиним соцвнеском

     Згідно Закону України від 14.05.2013 року №231-УІІ з 01 липня 2013 року юридичні та фізособи – підприємці, які виплачуватимуть допомогу у зв\язку з вагітністю та пологами  мають обкладати її єдиним соціальним внеском. Разом з nим для жінок час перебування в такій відпустці зараховуватимуть до страхового стажу для отримання пенсії.

 

21 червня 2013 року

 

                                           

Оновлено Державний реєстр РРО.      

Наказом Міндоходів України від 04.06..2013 року №144 затверджено в новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Новий реєстр розміщено на сайті Мін доходів України (http://minrd.gov.ua).

21 червня 2013 року

 

               Оформлення трудових  відносин з наЙманими працівниками – запорука їх

                                                                   соціального Захисту

           На особливому контролі працівників Міндоходів Калинівщини знаходяться підприємства, які мають заборгованість перед працівниками, а також ті, що порушують норми законів про працю щодо термінів виплати заробітної плати та „тіньової” зайнятості, - про це зазначив головний ревізор – інспектор відділу  оподаткування фізичних осіб Іван Бедзір під час чергового засідання робочої групи з питань виплати заробітної плати нижче мінімальної, виплати «тіньової» зарплати, що проходило у Калинівському відділенні  Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів України

21 червня 2013 року

          Громадяни почнуть отримувати квитанції на сплату податку на нерухомість

Згідно з розділом ХІХ Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. з 01 січня 2013 р.  набрала чинності ст. 265, відповідно до якої запроваджено новий місцевий податок – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платниками даного податку є юридичні та фізичні особи.

21 червня 2013 року

  Зустріч з представниками бізнесу

 Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч працівників Мін доходів Калинівщини   з представниками бізнесу району. Темою зустрічі стало питання порядку переходу, переваги та подання податкової звітності в електронному вигляді.

 Зокрема, в ході зустрічі представників бізнесу ознайомлено з порядком отримання ключа ЕЦМ, порядком переходу та подання податкової звітності в електронному вигляді.. Працівники Міндоходів Калинівщини наголосили на перевагах подання звітності в електронному вигляді та розповіли про ряд нових сервісів, роботу оновленого сервісу Міністерства доходів і зборів України «Пульс», до якого тепер можна звертатися не тільки з податкових, а й з митних питань.

20 червня 2013 року

17-23 червня 2013 року 

 

«Реалізація у регіонах завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом»

 

На виконання ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом Громадська гуманітарна рада при Президентові України 30 вересня 2010 року прийняла рішення про пріоритетні напрями розвитку фізичного виховання, масового спорту та профілактики захворювань різних верств населення країни засобами фізичної культури і спорту.

31 серпня 2011 року Кабінетом Міністрів України схвалено Концепцію Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту.

Розроблено проект Закону України "Про Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки", у якій передбачається будівництво 50 плавальних басейнів, 2500 спортивних майданчиків, 27 спортивних комплексів.

У травні 2013 року Президент України ініціював проведення щорічних змагань з футболу серед дітей з фіналом у Міжнародному дитячому центрі «Артек». З цією метою було доручено Кабінету Міністрів України забезпечувати сприяння в організації та проведенні у 2013 та наступних роках відповідних змагань з футболу серед дітей.

З метою підготовки узгоджених пропозицій щодо утвердження здорового способу життя населення, вдосконалення системи дитячо-юнацьких та спеціалізованих спортивних закладів Президентом України у травні 2013 року прийнято розпорядження про утворення робочої групи з питань розроблення концепції державної підтримки та розвитку фізичної культури і масового спорту в Україні.

18 червня 2013 року
Cуб'єкти господарювання мають до 1 липня привести свої касові апарати відповідно до законодавства

 

З 1 січня 2013 року для бізнесу, який використовує реєстратори розрахункових операцій, змінено порядок подання звітності, замість подання звітів на паперових носіях один раз на місяць, інформацію про використання РРО має подаватися до податкової інспекції через мережу Інтернет.

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ попереджає, що відповідальність за неподання звітності про використання РРО в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

14 червня 2013 року

 Про проведення семінару для платників податків

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ Головного управління Міністерства доходів і зборів України запрошує платників податків району на безкоштовний семінар  з питань введення у дію положень Закону України від 06 липня 1995 року № 265 „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) в електронній формі дротовими і бездротовими каналами зв'язку, надання платникам податків роз'яснень з питань використання РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, подання звітності, обслуговування таких РРО та модемів центрами сервісного обслуговування, а також відповідей на проблемні питання. Зазначений семінар відбудеться 17 червня 2013 року о 12.00 годині за адресою м. Вінниця, вул. 30-річчя Перемоги, буд. 21 (в актовому залі Вінницької ОДПІ).

 

         Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ

                          ГУ Міндоходів у Вінницькій області

14 червня 2013 року

    Зміни в Порядку обліку платників податків

    Наказом Мінфіну України від 27.03.2013року №427 (чинний з 28.04.2013р.) внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів.

    Зокрема в змінах зазначено, що фізична особа , яка зареєстрована як підприємець і при цьому здійснює незалежну професійну діяльність, обліковується в податкових органах як фізична особа – підприємець з ознакою того, що здійснює незалежну професійну діяльність, така особа має подати особисто (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) або через уповноважену особу заяву за формою №5-ОПП з позначкою «Зміни» та копію документа, що підтверджує право фізичної особи на провадження незалежної професійної діяльності.

14 червня 2013 року

Україна та ЄС поглиблюватимуть співробітництво у боротьбі з податковим шахрайством

Європейська комісія високо оцінює ініціативу України ввести контроль за трансфертним ціноутворенням і готова поглиблювати співробітництво та обмін досвідом у сфері боротьби з податковим шахрайством та мінімізацією податків. Про це повідомив Комісар ЄС з оподаткування та митного союзу, аудиту та боротьби з шахрайством Альгірдас Шемета під час зустрічі з українською делегацією на чолі з Міністром доходів і зборів Олександром Клименко у Брюсселі, 6 червня.

14 червня 2013 року

   Оцінка майна для цілей оподаткування 

   Постановою Кабінета Міністрів України від 04 березня 2013 року №231 затверджено Порядок оцінки майна для цілей оподаткування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

   На підставі даної оцінки обчислюватимуть доход фізособи від продажу або обміну  рухомого чи нерухомого майна. Порядок №231 не діятиме у випадках успадкування чи дарування майна.

14 червня 2013 року

Актуальні питання застосування норм Податкового кодексу України та останніх

                          змін в законодавстві  обговорено на   черговому семінарі

 

   Шляхом конструктивного діалогу вирішують усі проблемні питання в оподаткуванні працівники Міндоходів Калинівщини та представники бізнесу Калинівського району. Нещодавно на черговому семінарі предметом розмови були податок на прибуток та авансові платежі, ПДВ , спрощена система оподаткування, податок на доходи фізичних осіб, застосування РРО з контрольною стрічкою, екологічний податок, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, нові форми податкової звітності та реєстр по ПДВ, збору за спеціальне використання води, збору за першу реєстрацію транспорту .

14 червня 2013 року

 З електронним ключем Мін доходів можна звітувати до органів Пенсійного фонду і статистики

 За повідомленням прес – служби Міністерства доходів і зборів України, відтепер ключ електронного цифрового підпису виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів України, дає змогу звітувати платникам в режимі он-лайн не лише до органів Мін доходів , а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс «i FinZvit».

   Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ ГУ Мін доходів у Вінницькій    області

10 червня 2013 року

СТАРТУВАВ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

«КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II-VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців ІІ-VІІ категорій посад, яка розроблена Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

10 червня 2013 року

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ

УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ДОБОРУ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»

31 травня розпочато наступний етап конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році – проведення оцінювання учасників конкурсу.

Оцінювання проводиться, відповідно до графіку, інтерв‘ю-центрами, створеними в усіх регіонах України на базі регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

7 червня 2013 року

 З електронним ключем Мін доходів можна звітувати до органів 

                                               Пенсійного фонду і статистики

 За повідомленням прес – служби Міністерства доходів і зборів України, відтепер ключ електронного цифрового підпису виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів України, дає змогу звітувати платникам в режимі он-лайн не лише до органів Мін доходів , а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс «i FinZvit».

  Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

7 червня 2013 року

 

Довідка про відсутність заборгованості з податків і зборів.

Наказом Мінфіну України від 12.12.2012 року №1315 затверджено Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, що контролюються органами ДПС, крім припинення діяльності юридичних та фізичних осіб – підприємців.

7 червня 2013 року

Калинівські платники єдиного податку за 5 місяців поточного року

 

                               сплатили до бюджету 2218,8 тис. грн

 

Це на 907,4 тис. грн. більше аналогічного періоду минулого року. Майже на 760,7 тис. грн. зросли надходження від фізичних осіб – підприємців,  та на 146,7 тис. грн.  збільшили сплату до бюджету платники єдиного податку юридичні особи.

7 червня 2013 року


За січень – травень поточного року бізнес Калинівщини поповнив казну на

 

                                                       36,1 млн. грн..

Це майже на  6,5 відсотків  або на 2196,6 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2012 року. Загалом державна казна поповнилася на 11276,9 тис.грн., решта 24861,6 тис. грн.  осіла у місцевих бюджетах. По зведеному бюджету планові показники виконанні на 105,44 відсотків. Найбільше платежів вдалося зібрати, завдяки надходженням податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток, ПДВ, а також , плати за землю та єдиного податку з  підприємців і юридичних осіб.

7 червня 2013 року

Cуб'єкти господарювання мають до 1 липня привести свої касові апарати  

 

                                          відповідно до законодавства

 

З 1 січня 2013 року для бізнесу, який використовує РРО, змінено порядок подання звітності, Замість подання звітів на паперових носіях один раз на місяць, інформацію про використання РРО має подаватися до податкової інспекції через мережу Інтернет.

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ попереджає, що відповідальність за неподання звітності про використання РРО в електронному вигляді настає з 1 липня 2013 року.

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

5 червня 2013 року

 

На стадіоні Калинівської ЗОШ №3 01.06.2013р відбувся футбольний турнір, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, в якому приймали участь близько 100 учасників-юнаків 2003-2004 року народження з м. Калинівки та с. Нової Греблі. Призерами турніру стали такі команди: перше місце – учні Калинівської ЗОШ №3, друге місце – учні Калинівської ЗОШ №1 (I команда), третє місце – учні Новогребельської ЗОШ, четверте місце – учні Калинівської ЗОШ №1 (II команда).

Кращими гравцями футбольного турніру визнано учнів Калинівської ЗОШ №3 - Даніїла Семчука, Андрія Рогова та учнів Калинівської ЗОШ №1 - Максима Гудзя, Артема Говоруху. Кожного юного учасника змагань з нагоди свята привітав та нагородив подарунками міський голова Анатолій Шамалюк. Організаторами турніру виступили: начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Калинівської РДА Коваль І.М., директор Калинівської РДЮСШ Овчинніков М.В., заступник міського голови з питань діяльності виконавчого органу Щьов О.В. та головний суддя змагань Рабцун С.М.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)